بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


شهردار تهران در پیامی شهادت جمعی از زائران مزار شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.


پیام شهردار تهران در پی حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، از سایت شهر، «علیرضا زاکانی» طی پیامی، شهادت جمعی از هموطنان را که همزمان با سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان حضور داشتند، تسلیت گفت و برای مصدومان این حادثه تروریستی شفای عاجل از درگاه الهی خواستار شد. 

در متن پیام شهردار تهران آمده است: 

فاجعه‌آفرینی دشمنان و بدخواهانِ ملّت امام حسین (ع) در جوار مزار معطّر شهدای کرمان در سالروز شهادت سردار دلها، مردم مسلمان و ولایتمدار ایران و یاوران و علاقمندان به انقلاب اسلامی در سراسر جهان را عزادار کرد. 

در روزهایی که جنایت رژیم صهیونیستی در نوار غزّه به اوج خود رسیده و شهادت سردار سیدرضی موسوی در دمشق، داغ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی‌المهندس را تازه‌تر کرده است، گمراهان شرور دستان پلیدشان را به خونِ دل‌سپردگان به راه روشن شهدا در دیار کریمان، آغشته ساختند. 

بی‌تردید و به اذن الله، عاملان و آمران کوردل این فاجعه ناگوار، طعم تلخ انتقام و مجازات پشیمان‌کننده فرزندان حضرت زهرا سلام الله علی‌ها را به زودی خواهند چشید. 

اینجانب ضمن عرض تسلیت این حادثه جانکاه به محضر حضرت ولی‌عصر (ارواحنا فداه)، رهبر حکیم انقلاب اسلامی (حفظه الله) و خانواده‌های معزّز شهدای حادثه تروریستی کرمان، از درگاه لایزال الهی برای شهیدان، رحمت واسعه و علوّ درجات و برای مصدومان عزیز، شفای عاجل را مسئلت دارم. “پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.