بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


معاون اول رئیس‌جمهور با حضور در بیمارستان شهید باهنر از مجروحان حادثه تروریستی کرمان عیادت کرد.


مخبر:  امیدواریم با تلاش مجدانه کادر درمان آمار دیگری به جمع شهدای این حادثه اضافه نشود


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، در این بازدید که وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز حضور داشت،  مخبر بر بالین چند تن از مجروحان این حادثه حاضر شد و با آنها و خانواده هایشان گفتگو کرد.

همچنین در این بیمارستان که بخش زیادی از مجروحان حادثه در آن بستری هستند، رئیس بیمارستان وضعیت رسیدگی به مجروحان را تشریح و عنوان کرد اغلب عمل های ضروری صورت گرفته و هم اکنون مجروح بدحال و اورژانسی وجود ندارد.

مخبر پس از این بازدید از بخش های مختلف و عیادت از حادثه دیدگان، در گفتگو با خبرنگاران ضمن آرزوی سلامتی برای همه افراد بستری، وضعیت رسیدگی به آنها را مطلوب توصیف کرد و با توجه به رفع سریع مشکلات اولیه از جمله کمبود خون و کادر جراحی اظهار امیدواری کرد به یاری خداوند، عنایت ائمه اطهار و تلاش مجدانه کادر درمان آمار دیگری به جمع شهدای این حادثه اضافه نشود.

مخبر از تیم های پزشکی و پرستاری صمیمانه قدردانی کرد و افزود: کادر پزشکی و همه مسئولان در همه سطوح در حال تلاش هستند تا مجروحان این حادثه به بهترین نحو تحت مراقبت قرار گیرند و سلامتی خود را بازیابند.

وی این حادثه تروریستی را نشانه حقارت دشمنان خصوصا رژیم صهیونیستی در رویارویی مستقیم در جبهه جنگ عنوان کرد و اظهار داشت: دشمنی صهیونیست ها با ملت ایران است چرا که آنها همیشه از مردم ایران و فلسطین ضربه های سختی خورده اند.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.