بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با صدور پیامی:
رییس مرکز پژوهش‌های مجلس طی پیامی شهادت جمعی از زائران گلزار شهدای کرمان و عاشقان سردار دلها را تسلیت گفت.


مسببان ترور شهید سلیمانی، پشت پرده حادثه تروریستی کرمان هستند


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، بابک نگاهداری، رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، طی پیامی با تسلیت شهادت جمعی از زائران حرم سردار دلها، مسببان ترور شهید سلیمانی را عاملان پشت پرده حادثه تروریستی کرمان دانست.

متن این پیام به شرح زیر است؛

«بار دیگر دستان ننگین دشمنان قسم خورده اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به خون عاشقان ولایت این مرزوبوم آغشته شد.

تروریست‌های کوردل که بارها و با نقشه‌های ترکیبی خود به دنبال نشان دادن کینه‌های خود از دستاوردهای انقلاب اسلامی در شکست اسکتبار و موفقیت‌های محور مقاومت به ویژه در هم کوبیدن سنگرهای منحوس آنها به دست سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هستند، این بار حماقت و قساوت خود را در شهادت جمعی از زائران سردار دلها به نمایش گذاشتند، غافل از آنکه با این اقدامات قسی‌القلبانه، خدشه‌ای در عزم راسخ ملت بزرگ ایران اسلامی وارد نخواهد شد چراکه این مردم از روزهای ابتدای انقلاب تا به امروز، بارها و به اشکال مختلف شاهد شهادت مردان و زنان و فرزندان مظلوم خود بوده‌اند اما بر عهد و پیمان خویش با رهبرشان و امتداد مسیر متجلی شهدا به خصوص شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی، استوارانه ایستاده‌اند.

بی‌تردید مسببان ترور شهید سلیمانی که پشت پرده حادثه تروریستی کرمان هستند، به زودی شناسایی و به جزای اعمال قساوتمندانه خود خواهند رسید. از مسئولان مرتبط انتظار می‌رود تا در دستگیری و مجازات عاملان این ترور وحشیانه، تلاش نموده و برخوردی عبرت آمیز با این جانیان نشان دهند.

اینجانب شهادت زائران حرم حاج قاسم عزیز را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت بزرگوار این سرزمین و خانواده‌های داغدیده تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه ایزدمنان برای شهدای این حادثه، علو درجات و همنشینی با شهدا و امام شهدا به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی، برای بازماندگان صبری عظیم و اجری جزیل و برای مصدومان و مجروحان، سلامتی و بهبودی آرزومندم.»پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.