بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

برنامه‌های اولویت‌دار سازمان امور دانشجویان به زودی اعلام می‌شود

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در گردهمایی معاونان دانشجویی در بهمن ماه سال جاری، ساختار و ماموریت‌های جدید سازمان امور دانشجویان و معاونت‌های دانشجویی دانشگاه‌ها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، هاشم داداش‌پور در جلسه معاونین دانشجویی و دبیران مناطق ده‌گانه دانشگاه‌های سراسر کشور با اشاره به موافقت ستاد ملی کرونا با بازگشایی دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه‌ها برای از سر گیری آموزش حضوری دانشگاه‌ها خود را آماده کنند.


وی تاکید کرد: با موافقت ستاد ملی کرونا و تاکید رئیس جمهور اولویت ما، از سرگیری کامل دانشگاه‌ها از اول نیمسال دوم تحصیلی و بهمن ماه است و در همین مسیر آماده دریافت پیشنهادات معاونان دانشجویی هستیم.


رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در کنار ماموریت‌ها و وظایف موجود سازمان امور دانشجویان در نظر داریم متناسب با شرایط روز و تغییرات آموزش عالی در ایران و جهان، ماموریت‌های جدیدی را برای این سازمان تعریف کنیم و در این مسیر هم از همفکری معاونان دانشجویی استفاده خواهیم کرد.


وی تاکید کرد: هم ساختار سازمان امور دانشجویان و هم ساختار معاونت‌های دانشجویی نیاز به بازنگری دارد و پیش‌نویس تغییرات جدید در گردهمایی معاونان دانشجویی در بهمن ماه جاری ارائه و نظر جمعی جامعه دانشگاهی اخذ خواهد شد.


رئیس سازمان امور دانشجویان رویکرد این سازمان را توجه به نظرات جمعی اعلام و تاکید کرد: همه معاونان دانشجویی و بویژه دبیران مناطق در یک ارتباط مستمر و ارگانیک به مسئولان سازمان مشورت بدهند.


در ادامه این جلسه، دبیران مناطق دانشجویی کشور دیدگاه‌های خود را برای از سرگیری دانشگاه‌ها مطرح کردند و مقرر شد نظرات و پیشنهادات خود را از همه دانشگاه‌ها گرفته تا در گردهمایی معاونین دانشجویی مطرح شود.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.