بخش اخبار اقتصادی ایرانیان نیوز :

جدیت ایران و قزاقستان برای تقویت روابط دوجانبه


به گزارش  سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، از وزارت جهاد کشاورزی، هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در جلسه کارشناسی پیش‌نوس سند هجدهمین اجلاس همکاری‌های اقتصادی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان به عنوان رئیس کارگروه این اجلاس، گفت: جلسات مختلفی برای این اجلاس با تاکیدات روسای جمهور دو کشور مبنی بر تقویت روابط چندین ساله جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان برگزار شده است.


وی ادامه داد: پیش‌نوین سند همکاری دو کشور تهیه شده و در جلسه وبیناری بررسی اولیه به عمل آمده است که در این خصوص تشکر ویژه داریم.

محمدی تصریح کرد: این سند و این اجلاس با حضور مقامات دولتی و بخش خصوصی ایران در کشور قزاقستان در حال برگزاری است که نشان دهنده جدیت طرفین برای تقویت همکاری‌های دوجانبه و استفاده از ظرفیت دو کشور است.

وی یادآور شد: امیدواریم با امضای این سند توسط وزاری دو کشور، زمینه همکاری بسیار مطلوبی را برای مراودات تجاری و فرهنگی را فراهم سازیم.

محمدی با تاکید بر این که جزییات سند در کارگروهای تشکیل شده بررسی خواهد شد، افزود: امروز پیش‌نویس جمع‌بندی این سند فراهم خواهد شد و فردا برای امضای طرفین آماده خواهد بود .


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.