بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

نعمتی: امیدوارم بتوانیم به آسیا برگردیم/ انتظار داریم مشکلات با مدیریت جدید حل شود

هافبک تیم پرسپولیس از شرایط خودش و این تیم می‌گوید.


به گزارش ‌سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سیامک نعمتی وینگر راست پرسپولیس درباره برتری تیمش مقابل فجرسپاسی گفت: خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. بازی خیلی سختی بود. فجر تیم جوان و خوبی بود که دونده بودند. سیستم دفاعی داشتند که شرایط را برای ما سخت کردند اما خدا را شکر که توانستیم از موقعیت استفاده کنیم و گل سه امتیازی را به دست بیاوریم و انشاالله در بازی های بعدی بهتر شویم. 


نعمتی درباره حذف از آسیا و اینکه این موقعیت باعث خواهد شد شرایط برای آینده بهتر شود اینطور پاسخ داد: نمی دانم آقا سیدجلال (حسینی) برای چه اینطور گفته اند. ولی اگر هم گفتند درست است چرا که باید این مشکلات برطرف شود. یک روزی باید ساختار فوتبال ما از زمین، بدهی و… درست شود. امیدوارم این مسائل درست شود. نمی دانم می توانیم به آسیا برگردیم یا خیر و امیدوارم برای سال بعد بتوانیم در آن حضور داشته باشیم. 


وی درباره تغییرات مدیریتی این باشگاه گفت: در وظایف من نیست در اینباره حرف بزنم ولی این شرایط در شان پرسپولیس نیست. بعد از 5 قهرمانی، بازی نیم فصل تمام شده اما دریافتی تیم به 20 درصد هم نرسیده و دریغ از هزار تومان پاداش. امیدوارم با مدیریت جدید این مشکلات برطرف شود. امیدوارم آقای درویش این مشکلات را حل کنند.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.