بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

برگزاری دوره‌های رایگان ویژه اعضای سمن‌های تهران

با انعقاد تفاهمنامه همکاری میان ستاد سمن های شهر تهران و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران از این پس ضمن برگزاری دوره های رایگان ویژه سمن ها، برای دریافت مدرک کارشناسی نیز به اعضای سمن ها تخفیف داده می‌شود.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم امضاء تفاهمنامه همکاری‌های مشترک ستادسمن های شهر تهران و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران گفت: هدف از انعقاد این تفاهم نامه ارائه تسهیلات ویژه از سوی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران به سازمان های مردم نهاد معرفی شده از سوی ستاد سمن ها و همچنین برگزاری دوره های آموزشی ویژه سمن ها است.


 سرپرست ستاد سمن های شهر تهران به فرهنگ حاکم بر جامعه ایران اشاره کرد و گفت: در کشور ما هم بخاطر فرهنگی که به واسطه مسائل اعتقادی حاکم است از فعالیت های مردم نهاد استقبال می شود. اما آنچه مورد نیاز است و مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید دارند، تقویت و توان افزایی این مجموعه هاست و با انعقاد این تفاهمنامه سمن ها می توانند از دوره های آموزشی بلند مدت شامل دوره های کاردانی و کاردانی به کارشناسی مرکز علمی کاربردی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با تخفیف بهره مند شوند.


وی ادامه داد: همچنین ارائه تخفیف بر روی سایر دوره ها، مشاوره ها و آموزش های این مرکز نیز با معرفی نامه ستاد سمن ها میسر شده است که روی یک کلاس آموزشی داده می شود.


بنا بر اعلام روابط عمومی ستاد سمن های شهر تهران، برگزاری دوره های آموزشی ویژه سمن ها نیز در این تفاهم نامه پیش بینی شده است که مشتمل بر ۶ دوره آموزشی در قالب ۱۶ جلسه کلاس می شود. این کلاس ها از امروز ۲۲ دیماه تا آخر سال ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده و به صورت رایگان و اعضای سمن ها می توانند با مراجعه به سایت ستاد سمن ها، صفحات این ستاد در شبکه های اجتماعی و یا تماس تلفنی ثبت نام و در آنها شرکت کنند. حمایت از تهیه محتواهای آموزشی و چاپ نشر مکتوبات مورد نیاز سمن ها نیز از دیگر مفاد این تفاهمنامه به شمار می رود.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.