بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

​نشست مشترک داوران مهرواره «هوای نو» برگزار می‌شود

​نشست مشترک گروه‌های داوری بخش‌های مختلف مهرواره «هوای نو»، دوشنبه 20 دی‌ماه با حضور حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) برگزار می‌شود.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، مهرواره «هوای نو» پس از پایان مرحله ثبت نام، اکنون به مرحله داوری و انتخاب برگزیدگان به عنوان یکی از مهم‌ترین مراحل مهرواره رسیده است. معرفی برگزیدگان «هوای نو» عیار این مهرواره را مشخص خواهد کرد و از آنجا که امسال، اولین سال برگزاری این مهرواره است، مسیری برای سال‎های آینده این رویداد ملی خواهد بود.


به همین منظور دبیرخانه این مهرواره در نظر دارد، طی نشستی که با حضور حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و گروه‌های داوری بخش‌های مختلف مهرواره برگزار می‌شود، ضمن اعطای احکام به داوران با تبیین دوباره اهداف مهرواره و هم اندیشی با داوران در جهت هرچه بهتر انجام شدن فرایند داوری و تثبیت آن اقدام کرده و بعد از آن نتایج این همفکری را در قالب آیین‌نامه داوران مهرواره «هوای نو» به‌عنوان یک تجربه ثبت کند.


نشست مشترک گروه‌های داوری بخش‌های مختلف مهرواره «هوای نو»، دوشنبه 20 دی‌ماه، ساعت 14 در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) واقع در خیابان بهارستان، کوچه صیرفی‌پور برگزار می‌شود.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.