بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :

برگزاری همایش خانه احزاب ایران برای آسیب‌شناسی دو انتخابات اخیر کشور


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، مصطفی کواکبیان رئیس کمیته انتخابات خانه احزاب ایران در گفت‌وگویی از برگزاری همایش این خانه در روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در محل تالار وزارت کشور با عنوان آسیب‌شناسی دو انتخابات اخیر در جمهوری اسلامی ایران خبر داد.


این عضو شورای مرکزی خانه احزاب گفت: همانگونه که قبلاً چندین همایش از سوی کمیته روابط بین الملل در وزارت کشور برگزار کردیم در دوره جدید فعالیت خانه احزاب هم با پیشنهاد کمیته انتخابات و مصوبه شورای مرکزی قرار است با حضور و سخنرانی وزیر کشور همایش مذکور برگزار شود .


وی افزود: علاوه بر خوشامدگویی و ارائه دیدگاه از سوی جناب آقای متکی به عنوان رئیس کنونی خانه احزاب، ۹ نفر از سه فراکسیون اصولگرا و مستقل و اصلاح طلب ( که اسامی آنان از طریق فراکسیون‌های مذکور تعیین شده است) سخنرانی خواهند داشت و طبق روال همایش‌های قبلی، قرار است اینجانب هم جمع‌بندی دیدگاه‌ها و نکات مشترک راهکارهای سه فراکسیون برای افزایش مشارکت و شور و نشاط آحاد مردم در عرضه انتخابات آینده را ارائه دهم.


کواکبیان اظهار داشت: در این همایش علاوه بر دبیران کل احزاب، دو نفر اعضای شورای مرکزی هر حزب نیز از سوی رئیس خانه احزاب دعوت شده‌اند و این همایش با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار خواهد شد.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.