بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :

تأثیرگذاری سرود «سلام فرمانده» در جهان اسلام

فرمانده کل سپاه با اشاره به ضرورت توجه ویژه به مسائل فرهنگی در تمامی امور گفت: سرود «سلام فرمانده» به خوبی با نفوذ فرهنگی در کشور مقابله کرده است.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از  سپاه نیوز؛ ، سردارسرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه در ارتباط تلفنی با اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» در لنگرود با بیان این که «سرود سلام فرمانده یک اجرای آسمانی بوده است»، اظهار کرد: سرود «سلام فرمانده» یک کار فرهنگی زیبا در جمهوری اسلامی بوده که در تاریخ کشور ماندگار می‌شود.


وی با اشاره به تأثیرگذاری سرود «سلام فرمانده» در جهان اسلام، گفت: تأثیر پذیری و جاودانگی این سرود به گونه‌ای است که در بسیاری از کشورهای اسلامی این سرود خوانده می‌شود.


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم ساخت سرودهایی در قالب سلام فرمانده در کشور، اضافه کرد: سرود «سلام فرمانده» به خوبی با نفوذ فرهنگی در کشور مقابله کرده است.


سلامی با اشاره به ضرورت توجه ویژه به مسائل فرهنگی در تمامی امور، تصریح کرد: مضمون ابیات سرود «سلام فرمانده» در راستای نیازهای روز نوجوانان در عصر جهاد است.


وی ادامه داد: در خصوص موضوع مهدویت و امام زمان (عج) همیشه از انتظار، دلتنگی و منتظر صحبت شده، ولی در سرود «سلام فرمانده» به مسائل بخشش و آمادگی قرار گرفتن در صف یاران امام زمان صحبت شده است


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.