بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

کمک ۱۰ میلیارد تومانی خیرین به سیل‌زدگان جنوب کشور

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از جمع‌آوری مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای کمک به مناطق متأثر از سیل و آبگرفتگی خبر داد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ وحید سلیمی با اشاره به خسارات ناشی از سیلاب اخیر در استان‌های جنوبی کشور و نیاز به کمک‌رسانی به مردم حادثه‌‎دیده در این مناطق گفت: سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر با مشارکت مردم نوع‌دوست و بنگاه‌های اقتصادی، بالغ‌ بر ۱۰ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری‌ کرده است.


وی ادامه داد: بخشی از کمک‌ها در قالب بسته‌های غذایی در شهرستان‌های کنارک استان سیستان و بلوچستان، رودبار در استان کرمان و میناب استان هرمزگان توزیع شده است.


سلیمی افزود: سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر تا امروز در استان‌های متأثر از سیل و آبگرفتگی ۱۰ هزار و ۵۰۰ بسته غذایی و بهداشتی توزیع کرده است.


سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در فراخوانی از مردم و خیرین خواسته است تا کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای دستگیری از خانوارهای آسیب‌دیده از سیل جنوب کشور، به این سازمان تحویل دهند.


مردم خیر و نوع‌دوست کشورمان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد بانک‌های ملی،سپه،ملت و کشاورزی و یا با شماره گیری کد  #۱۱۲* ۷۳۷*  واریز کنند.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.