امروز: جمعه, ۱ مرداد ۱۴۰۰ / بعد از ظهر / | برابر با: الجمعة 14 ذو الحجة 1442 | 2021-07-23
کد خبر: 10879 |
تاریخ انتشار : 15 ژوئن 2021 - 10:05 | ارسال توسط : |
7 بازدید
0
| می پسندم
ارسال به دوستان
پ

سرویس اخبار ورزشی پرتال خبری ایرانیان نیوز (پرتال خبری فارسی زبانان جهان) : به گزارش ایرانیان نیوز، مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ۲ گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است و تیم‌های قهرمان هر گروه مستقیم راهی لیگ یک می‌شوند و تیم‌های دوم نیز باید در مرحله پلی آف به مصاف یکدیگر بروند. […]

سرویس اخبار ورزشی پرتال خبری ایرانیان نیوز (پرتال خبری فارسی زبانان جهان) :

به گزارش ایرانیان نیوز، مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ۲ گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است و تیم‌های قهرمان هر گروه مستقیم راهی لیگ یک می‌شوند و تیم‌های دوم نیز باید در مرحله پلی آف به مصاف یکدیگر بروند.
از گروه ب تیم مس شهربابک توانست مقتدرانه و پیش از پایان مسابقات لیگ ۲ صعود کند و در گروه یک نیز شهرداری همدان همچنان بخت اول صعود است.
تیمی که با اتکا به کادر فنی و بازیکنان بومی توانست فصل موفقی را برای خود به ثبت برساند و اکنون در یک قدمی صعود قرار دارد.
تیم تحت هدایت رضا طلایی منش با گذشت ۲۲ هفته از مسابقات توانسته با ۱۲ برد، هفت تساوی و سه شکست، صدرجدول گروه یک را تسخیر کند.
شهرداری همدان هم اکنون با ۴۳ امتیاز در حالی صدرنشین این گروه هستند که ویستاتوربین تهران با ۳۷ امتیاز دوم است، علم و ادب تبریز با ۳۶ امتیاز جایگاه سوم را دارد و مس نوین تهران نیز با ۳۵ امتیاز در مکان چهارم جای گرفته است.
چهار بازی سرنوشت ساز تا صعود
شهرداری همدان چهار بازی سرنوشت ساز برای صعود به لیگ یک دارد که رویارویی با تیم‌های دوم و سوم جدول کار را کمی سخت کرده است.
شاگردان طلایی منش امروز باید به مصاف تیم رده نهمی ملی حفاری اهواز بروند که برای بقا در لیگ ۲ تلاش می‌کند، سپس مهمان ویستاتوربین تعقیب کننده اصلی خود هستند و پس از آن یک بازی خانگی مقابل امید گناوه خواهند داشت و آخرین بازی این تیم نیز نبرد در تبریز برابر علم و ادب است که اکنون در مکان سوم جدول قرار دارد.
هر چند تیم شهرداری با ۶ امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار گرفته اما هنوز پرونده این تیم در لیگ ۲ بسته نشده و برای صعود محکوم به پیروزی است.
هر چند تیم شهرداری با ۶ امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار گرفته اما هنوز پرونده این تیم در لیگ ۲ بسته نشده و برای صعود محکوم به پیروزی است.
آن‌ها این هفته مقابل تیمی قرار می‌گیرند که برای ماندن در لیگ ۲ می‌جنگد و به طور قطع بازی راحتی نخواهند داشت و سپس باید دیداری ۶ امتیازی مقابل ویستاتوربین رده دومی برگزار کنند.
شهرداری چی‌ها باید ابتدا برای نباختن تلاش کنند و سپس همین فاصله امتیاز با تیم‌های تعقیب کننده را بتوانند ادامه دهند تا با خیال آسوده رهسپار لیگ یک شوند.
هر چند راه یابی شهرداری به پلی آف کمی محرز شده اما صدرنشینی و فاصله امتیازی با سایر تیم‌ها نمی‌تواند ضامن صعود باشد.
ملی حفاری قربانی صعود شهرداری
شهرداری همدان برای نزدیک شدن به صعود چاره‌ای جز برتری مقابل ملی حفاری اهواز و سایر حریفان گروه خود ندارد.
نماینده شهر همدان در صورتی برد برابر ملی حفاری می‌تواند همین فاصله امتیازی را بدون در نظر گرفتن نتایج سایر تیم‌ها حفظ کند.
شکست در بازی این هفته می‌تواند شهرداری را با دردسر مواجه کند چرا که هفته آینده باید در تهران به مصاف تیم رده دومی ویستاتوربین بروند.
طلایی منش به خوبی می‌داند که هنوز هیچ چیز قطعی نشده و شهرداری برای صعود چهار بازی فینال گونه را باید برگزار کند.
طلایی منش به خوبی می‌داند که هنوز هیچ چیز قطعی نشده و شهرداری برای صعود چهار بازی فینال گونه را باید برگزار کند.
همین حساسیت مسابقات شرایط خاص را برای نماینده همدان به همراه خواهد داشت و آن‌ها باید به دور از حواشی و استرس، به دنبال سه امتیاز باشند.
بازیکنان شهرداری نباید تصور این را داشته باشند که با خیال آسوده در صدر جدول باقی خواهند ماند چرا که ۱۲ امتیاز تا پایان بازی‌ها شانس صعود را برای هر تیمی ایجاد می‌کند.
بنابراین برد در برابر ملی حفاری بسیار حایز اهمیت است و شاگردان طلایی منش باید به این مهم توجه کنند.
شکست حریفان بهترین نتیجه برای شهرداری
یاران طلایی منش اگر موفق به برتری مقابل ملی حفاری اهواز شوند، شکست حریفان بهترین نتیجه برای آن‌ها تلقی می‌شود.
فاصله ۶ امتیازی شهرداری با تیم دوم جدول باعث شده تا اگر ویستاتوربین تهران در بازی دشوار فردا مقابل سپیدرود رشت موفق به برد نشود، گام بلند برای صعود برداشته شود.
هرگونه لغزش از جانب حریفان چه بسا منجر به صعود تاریخی شهرداری به لیگ یک کشور شود.
شهرداری تاکنون موفق به صعود به لیگ یک نشده و می‌تواند برای نخستین بار توانمندی‌های خود را در این عرصه ثابت کند.
شهرداری تاکنون موفق به صعود به لیگ یک نشده و می‌تواند برای نخستین بار توانمندی‌های خود را در این عرصه ثابت کند.
تاکنون فقط تیم الوند همدان موفق به صعود به لیگ یک کشور شده بود و پس از آن هیچ تیمی از همدان به این مهم دست نیافت.
الوند که اکنون اثری از این تیم نیست، اوایل دهه ۹۰ با هدایت رضا طلایی منش توانست به لیگ یک کشور صعود کند هر چند در این مسابقات دوام نداشت و عمر کوتاهی را در عرصه فوتبال سپری کرد.
حالا طلایی منش در صورت صعود همراه با شهرداری همدان می‌تواند دومین افتخار صعود به لیگ یک را به نام خود ثبت کند و از این حیث پرافتخارترین مربی تاریخ فوتبال این شهر باشد.
برنامه هفته ۲۳ لیگ ۲ – سه شنبه ۲۵ خردادماه
اتحاد کامیاران – امید گناوه – ساعت ۱۸: ۲۰ – ورزشگاه آزادی کامیارانسعاد وفاپیشه – محمود گوهری نژاد – امیر غفوری – آرش محبی – ناظر: جواد شرفی
اسپاد تهران – نفت و گاز گچساران – ساعت ۲۰: ۴۰ – ورزشگاه کشوری تهرانمحمد معافی – امین اسکندری – حیدرعلی صیامیان – محمدحسین یحیی زاده – ناظر: محمد حسین ابراهیمی
محتشم تبریز – شهرداری بندرعباس – ساعت ۲۰: ۴۰ – ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریزمهدی نورمحمدی – سیدمسلم رحیم خانی – بابک قلی زاده – امیر معصومی – ناظر: سعید بخش زاده
ایرانجوان بوشهر – مس نوین کرمان – ساعت ۲۰: ۴۵ – ورزشگاه مهدوی بوشهرروح الله شریفی – محمد راهی – حمیدرضا افشون – محمد اکبریان – ناظر: رحیم مهرپیشه
فولادنوین اهواز – علم و ادب تبریز – ساعت ۲۰: ۴۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهوازرضا کریمی – مرتضی هوشیار – محمدرضا قنبری – حجت حیدری – ناظر: مجید شمس
سپیدرود رشت – ویستا توربین تهران – ساعت ۲۰: ۴۵ – ورزشگاه سردارجنگل رشتمجید محمدی – مهرداد نجفی – اصغر ملکی – جواد بیگدلی – ناظر: فرزاد معبودی
شهرداری همدان- ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰: ۴۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدانحامد صادقی جو – بابک خسروی – محمد حیدری – محمود میرجهانگیری – ناظر: ایرج ساعدی


توجه : برای مشاهده دیگر خبرها به صفحه اخبار فوتبالی مراجعه کنید. اخبار ایران که در سایت خبری ایرانیان نیوز منتشر میشود از خبرگزاری های رسمی دریافت و به شما فارسی زبانان ارائه میشود. ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای اخبار ندارد؛ صرفا نمایش دهنده اخبار موثق از خبرگزاری ها میباشد و طبیعتا هیچ مسئولیت حقوقی نیز در قبال اخبار منتشر شده ندارد.

    برچسب ها:

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید

    آخرین دیدگاه‌ها

      Scroll to Top