بخش اخبار اقتصادی ایرانیان نیوز :


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بخش معدن و صنایع معدنی با تفکر ایرانی- اسلامی و روحیه جهادی که یادگار دوران دفاع مقدس است، روند توسعه خود را طی کرده و پیش می رود و با تلاش بیشتر، ظرفیت‌های بی شمار باقی مانده به فعلیت درخواهد آمد.


ظرفیت‌های بی‌شمار بخش معدن با تفکر ایرانی- اسلامی به فعلیت درخواهد آمد

به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، «محمدرضا موثقی‌نیا» در یادداشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود: دفاع مقدس در ایران اسلامی، جزو افتخارات پرارزش این سرزمین است که در صفحات درخشان تاریخ این مرز و بوم حک شده و تا ابد ماندگار خواهد بود.

رئیس هیات عامل ایمیدرو بیان‌داشت: پایمردی، شجاعت، اخلاص و از جان گذشتگی نیروهای مردمی و نظامی در یک جنگ تمام عیار علیه سرزمین عزیزمان ایران، روند پیش رو را از اشغال قطعی، به مقاومت و در عین حال، تحمیل ضربه های سخت به دشمن تبدیل کرد؛ واقعیت نابی که مشابه آن در جهان کمتر ثبت یا تجربه شده است.

وی گفت: بی شک، حفظ تمامیت ارضی، اقتدار، امنیت اقتصادی و در کل ثبات امروز کشور، مرهون جوانمردی ها، مشقت ها و رشادت های رزمندگان و شهدا بوده و به همت همین مردم تداوم یافته است.

موثقی‌نیا ادامه داد: امنیت اقتصادی موجود، مثالی بی نظیر از نتیجه یک دوره طولانی تحمل زجر، از خودگذشتگی و محدودیت‌هاست.

وی تاکید کرد: اکنون که بدون دغدغه و نگرانی، سرمایه های مردمی و بخش خصوصی در سراسر کشور جذب و به واحدهای تولیدی و اشتغال زا تبدیل می شود و کشور – هر چند آرام، به واسطه تحریم های غرب – روند توسعه را طی می کند، پیامد همان روحیه منحصر به فرد ایرانی است.

معاون وزیر صمت ادامه‌داد: پیشرفت کنونی کشور قابل مقایسه با گذشته نیست و از آنجا که این بنیان ایجاد شده برگرفته از تفکر و اراده ایرانی-اسلامی است، جاودانه خواهد بود.

وی خاطرنشان‌کرد: بخش معدن و صنایع معدنی نیز با همین تفکر، روند توسعه خود را طی کرده و پیش می رود و با تلاش بیشتر، ظرفیت های بی شمار باقی مانده به فعلیت درخواهد آمد و مردم عزیز، ثمرات این نعمت های خدادادی بر پهنه سرزمین ایران را به شیرینی خواهند چشید.

موثقی‌نیا در خاتمه اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، بر روح پرفتوح امام راحل و عظیم الشأن و ارواح طیبه شهدای گرانقدر، درود می‌فرستیم و صبر و استقامت ایثارگران و رزمندگان و جانبازان عزیز را همواره گرامی می‌داریم.

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.