بخش اخبار بین الملل ایرانیان نیوز :


بر اساس اعلام رسانه‌های عبری‌زبان، دو نیروی مقاومت توسط یک پهپاد اسرائیلی پس از نقض حریم هوایی سوریه در منطقه «بیت جن» در جنوب غرب دمشق هدف قرار گرفته و به شهادت رسیدند.


شهادت ۲ نیروی مقاومت در حمله رژیم صهیونیستی به دمشق

به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، بر اساس اعلام رسانه‌های عبری‌زبان، دو نیروی مقاومت توسط یک پهپاد اسرائیلی پس از نقض حریم هوایی سوریه در منطقه «بیت جن» در جنوب غرب دمشق هدف قرار گرفته و به شهادت رسیدند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، پهپاد شناسایی رژیم صهیونیستی دو نفر را در حالی که سوار بر یک موتور سیکلت بوده‌اند در جنوب دمشق هدف قرار داده است.

دیده‌بان حقوق بشر سوریه در این خصوص اعلام کرد که در این حمله تاکنون دو نفر به شهادت رسیده‌ و این اتفاق در منطقه بیت جن در حومه غربی دمشق و در نزدیکی جولان اشغالی رخ داده است.

البته دیده‌بان حقوق بشر هنوز نتوانسته به طور دقیق چگونگی شهادت دو نفر را تایید کند، به این معنا که آیا پهپاد اسرائیلی در حالی که سوار بر موتور سیکلت بوده‌اند آنها را هدف قرار داده یا به صورت زمینی مورد اصابت قرار گرفته‌اند، علاوه بر آن این نهاد سوری هنوز هویت شهدا را نیز تعیین نکرده است.

برخی منابع سوری نیز اعلام کردند که پهپادهای اسرائیلی دو نفر را که سوار بر موتور سیلکت بوده‌اند هدف قرار داده و به شهادت رسیده‌اند. برخی گزارش‌های رسانه‌ای نیز اشاره به آن دارند که این دو نفر وابسته به جنبش جهاد اسلامی بوده‌اند در حالی که این جنبش تاکنون هیچ واکنشی نسبت به حادثه نشان نداده است.

برخی گزارش‌های رسانه‌ای سوریه حاکی از آن است این دو نفر «علی عکاشه» (ابو الجراح) و «زهار السعدی» (ابو علاء) بوده‌اند.

رژیم صهیونیستی صدها حمله هوایی در سوریه انجام داده که البته هیچ یک از آنها را به طور رسمی نپذیرفته است. 

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.