بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :


کمال کامیابی نیا به تعطیلات زیاد لیگ برتر واکنش نشان داد.ک


کامیابی نیا: امیدوارم برنامه‌ریزی خوبی انجام شود و بازی‌ها به صورت منظم برگزار شود

به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، کمال کامیابی‌نیا هافبک تیم فوتبال ذوب آهن پس از کسب پیروزی ٢ بر یک مقابل استقلال خوزستان در میکسدزون ورزشگاه غدیر اهواز بیان کرد: خدا را شکر توانستیم ٣ امتیاز را بگیریم.  ٣ امتیاز این بازی خیلی مهم است. بعد از تعطیلات لیگ تمام بازی‌ها سخت است و خدا را شکر که این سه امتیاز را گرفتیم.  امیدوارم سازمان لیگ زودتر برنامه‌ریزی را اعلام کند تا بتوانیم ذوب‌آهن را به جایگاه خود بازگردانیم.  

کامیابی‌نیا در ادامه و در واکنش به این سوال که آیا تعطیلات لیگ برتر سبب مصدومیت شدید هم تیمی‌اش آرش قادری و پارگی رباط او شده، گفت: صد در صد. این بالا پایین شدن لیگ به بازیکنان آسیب می‌رساند.  باید بدنسازی کنند و در شرایط بازی نیستند. به همین دلیل شرایط سخت می‌شود. حالا امیدوارم یک برنامه‌ریزی خوب انجام شود و بازی‌ها به صورت منظم برگزار شود.

از کامیابی نیا پرسیده شد که چمن ورزشگاه آزادی را ترجیح می‌دهد یا چمن ورزشگاه غدیر را. هافبک سابق پرسپولیس در واکنش به این سوال اینگونه واکنش داشت: چمن اینجا خوب بود. من که آزادی بازی نکردم، اما چیزی که دیدم اصلا شرایط خوب نبود. امیدوارم کمک شود که از نظر ساختاری ورزشگاه‌هایمان بهتر شود و همه لذت ببرند. تا اینکه مصدوم شوند و شرایط بدی پیدا کنند.

 

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.