بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی خبر داد که همسرش را در محله اتابک به قتل رسانده بود.


اختلاف ملکی، به قتل همسر منجر شد

به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سردار کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: دوشنبه بیستم شهریورماه ۱۴۰۲، دختر جوانی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و با صدایی لرزان به اپراتور گفت، پدرم با چاقویی که در دست داشت، ضربه‌ای مرگبار در حیاط مجتمع مسکونی به قفسه سینه مادرم وارد کرده است؛ لطفا با اعزام ماموران به ما کمک کنید.

وی افزود: با اعلام این خبر، بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، راهی خانه مورد نظر در محله اتابک شدند و جسد زن حدودا ۵۰ ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که این زن با همسرش به دلیل اختلافات ملکی در حیاط خانه جلوی چشمان ۲ فرزندشان درگیر شده و در جریان این نزاع، هدف ضربه مرگبار چاقو قرار گرفته است. همچنین قاتل که در صحنه جنایت حضور داشت، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: متهم در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر به قتل رساندن همسرش با ضربه چاقو در حیاط خانه به دلیل اختلافات ملکی و خانوادگی اعتراف کرد و گفت: حدودا ۳۰ سال قبل با یکدیگر آشنا شدیم و ازدواج کردیم. همسرم سر هر موضوعی در زندگی مشترک بهانه‌های مختلف می‌گرفت که بسیار از این موضوع خسته شده بودم. البته ناگفته نماند چند سال قبل با کلی زحمت، خانه‌ای در محله اتابک خریدم و به نام همسرم زدم که این موضوع اختلافات ما را شدیدتر کرد. 

رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: متهم در ادامه اعترافات خود گفت که پس از افزایش اختلافات، می‌خواستیم طلاق بگیریم که من در این میان قصد داشتم تا سه دنگ از خانه را به نام ۲ فرزند یا خودم بزنم که هر بار سر این موضوع با یکدیگر بحث‌های شدیدی می‌کردیم. در حیاط مجتمع مسکونی بودیم که ناگهان سر همین موضوع با یکدیگر بحث کردیم. در این میان کنترل خود را از دست دادم و با چاقو یک ضربه به قفسه سینه او زدم؛ ناگهان همسرم که جلوی چشمان ۲ فرزندانم چاقو خورده بود، روی زمین افتاد و جان خود را از دست داد. 

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، ولی‌پور گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته است و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.