بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


فراخوان بهره‌مندی از ظرفیت جذب استعدادهای‌برتر در شرکت‌های دانش‌بنیان تمدید شد.


تمدید فراخوان بهره‌مندی از ظرفیت جذب استعدادهای‌برتر در شرکت‌های دانش‌بنیان

به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، با هدف بهره‌مندی شرکت‌های دانش‌بنیان از ظرفیت استعدادهای برتر اولین دوره جذب استعدادهای برتر در بخش خصوصی با همکاری بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. 

در این طرح پس از احصا موقعیت‌های شغلی شرکت‌های دانش بنیان، بنیاد ملی نخبگان مستعدان مورد تایید را به منظور جذب در حوزه‌های مرتبط با نیازهای شغلی احصا شده معرفی می‌کند. 

نکات شرکت در فراخوان

مدت زمان فراخوان تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲ تمدید شده و شرکت‌ها در این بازه زمانی فرصت دارند تا اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنند. 

اطلاعات ثبت شده توسط شرکت‌ها پس از بررسی و تأیید، در اختیار برگزیدگان بنیاد قرار خواهد گرفت. لذا پیشنهاد می‌شود موارد درخواستی سامانه را به صورت کامل تکمیل کنند. 

پس از اتمام مهلت فراخوان، بنیاد با بررسی و ارسال موقعیت‌های شغلی احصا شده برای برگزیدگان، سرمایه‌های انسانی متناسب با نیاز شرکت‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. 

این فراخوان مختص به ثبت موقعیت‌های شغلی شرکت‌ها است. فراخوان مربوط به شناسایی متقاضیان برای جذب از طریق سامانه بنیاد اطلاع‌رسانی می‌شود. 

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص فراخوان، ابتدا «پرسش‌های متداول بخش خصوصی» را مطالعه کرده و در صورت‌عدم رفع پرسش می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۸۱۰۰ – ۰۲۱ مرکز پاسخگویی شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان تماس حاصل فرمائید. 

جهت شرکت در فراخوان لازم است با مراجعه به قسمت «ثبت اطلاعات شرکت»، اطلاعات و موقعیت‌های شغلی مورد نیاز شرکت را ثبت و ارسال کنید.

 

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.