بخش اخبار اقتصادی ایرانیان نیوز :

اولویت با پروژه‌های شهری درآمدزا و اشتغال‌زا است

وزیر اقتصاد تاکید کرد: در پروژه‌های شهری منطق اولویت‌بندی با پروژه‌هایی باشد که قابلیت درآمدزایی و اشتغال‌آفرینی داشته باشند.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سید احسان خاندوزی در جلسه با شهرداران منطقه ترشیز که با حضور نماینده مردم این منطقه در مجلس شورای اسلامی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی و شهرداران ترشیز در شهر کاشمر برگزار شد، گفت: در مسئله تناسب نیازها به جهت عقب ماندگی در سنوات گذشته با تراکمی از نیازهای عمرانی و اقتصادی در مناطق مختلف مواجه هستیم که برای سازگاری با این شرایط باید منطق اولویت بندی در پروژه‌های شهری با پروژه‌هایی باشد که قابلیت درآمدزایی و اشتغال آفرینی داشته باشند.


وی ادامه داد: تلاش شود منابع به سمتی سوق داده شود تا در سال‌های آینده فرصت‌های راهبردی بوجود آید تا از کنار آن‌ها درآمدهای بلند مدت برای شهرداری‌ها ایجاد شده و افزایش پیدا کند.

به گفته وزیر اقتصاد، کشور ما کشور توانگری است که در امورات روزمره خود مشکل دارد، این مسائل به دلیل نداشتن هنر تبدیل دارایی به درآمد پایدار و زایا است.

خاندوزی از شهرداران خواست از مجموع دارایی‌هایی که در شهرستان آنها متعلق به حکومت بوده و بی استفاده مانده‌اند، در حالی که می‌توانند جنبه کسب درآمد باشند برای اقتصاد و دارایی پیشنهاد بیاورند


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.