بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :

استاندار تهران گفت: بسیاری از توییت‌ها علیه امنیت کشور در عربستان و آلبانی طراحی و تولید شده است و بسیاری از اغتشاشگران اعتراف کردند که پول گرفته‌اند تا آشوب کنند و ما حتما با آنها برخورد خواهیم کنیم.  

وی ادامه داد: در اغتشاشات سال‌های ۹۶ و ۹۸ اگر عده‌ای اغتشاشی می‌کردند، عده‌ای هم می‌ایستادند و نگاه می‌کردند، اما امسال به واسطه بصیرت و آگاهی مردم حتی کسی نایستاد اغتشاشات را نگاه کند.  

در وقایع اخیر نیروی انتظامی نه قصوری داشته نه تقصیری 

منصوری با تاکید بر اینکه مردم، اشتباه مسئولان را به پای نظام نمی‌گذارند، گفت: البته در وقایع اخیر هیچ اشتباهی هم رخ نداد و نیروی انتظامی به گواهی مستندات نه قصوری داشت و نه تقصیری.  

وی ادامه داد: مرحبا به نیروهای انتظامی ما که در اوج اقتدار برخورد مهربانانه حتی با بعضی اغتشاشگران داشتند.  

استاندار تهران تصریح کرد: ببینید دشمن چقدر ناامید شده است که یکی از سردمداران اغتشاش از خارج از کشور با عوامل داخلی‌شان تماس گرفته بود و گفته بود به هر ترتیب که می‌توانید نگذارید آتش آشوب‌ها خاموش شود، حتی اگر در یک بن‌بستی یک سطل آشغال آتش بزنید.

منصوری گفت: ما حساب افراد فریب‌خورده و غافل را از آشوبگران جدا می‌کنیم، اما در این میان با سلبریتی‌هایی که در آتش اغتشاشات دمیدند برخورد می‌کنیم و با آن کسی که قراردادهای چند ۱۰ میلیاردی با صدا و سیما می‌بندد اما در موقع آشوب‌ها علیه امنیت و نظام موضع می‌گیرد.  

استاندار تهران خاطرنشان کرد: البته ممکن است به دلایل و مصالحی، به بعضی پرونده‌ها به صورت فوری رسیدگی نکنیم، اما حتما بعد از گذشت چند روز و در موقع مناسب به آنها رسیدگی خواهیم کرد.  

دفاع مقدس را برای موزه نمی‌خواهیم 

منصوری اظهار داشت: دفاع مقدس ما یک دانشگاه تمام عیار بود و تجربه آن در تک تک لحظات به کمک ما تمده است از جمله همین ایامی که پشت سر می‌گذاریم.  

وی افزود: گاهی ادبیات ما حق مطلب را درباره دفاع مقدس ادا نمی کند از جمله اینکه گاهی می گوییم ما یک وجب از خاک‌ کشور را در آن ۸ سال از دست ندادیم، اما این کمترین دستاورد دفاع مقدس است، در حالی که ما با چند سلاح محدود وارد جنگ شدیم و با چندین تیپ و لشکر مجهز بیرون آمدیم.  

منصوری به تجربه درس ولایتمداری و ادب‌آموزی در محضر ولایت در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: آنجا که امام راحل فرمودند خرمشهر و مهران باید آزاد شود و رزمندگان ما این دستور را اجرا کردند، تمرین ولایتمداری بود.  

وی با تاکید بر اینکه ما دفاع مقدس را برای موزه نمی‌خواهیم اظهار داشت: خدا نگذرد از کسانی که در دوره مدیریتشان گفتند فلان تجربه دفاع مقدس را باید به موزه‌ها سپرد.  

استاندار تهران گفت: در همین اغتشاشات اخیر دائما از تجارب دفاع مقدس استفاده می‌کنیم و دشمن هم به لطف خدا از احمق ترین افراد است چون با تحلیل‌های سخیف می‌خواهد به کشور ضربه بزند و در اوج توانایی و قدرت کشور خیال براندازی دارد.  

وی برافراشتن تصویر سردار شهید قاسم سلیمانی را در سازمان ملل از سوی رییس جمهور، نشانه عزت کشور خواند و بیان کرد: دشمن اساسا از ظرفیت‌های هیات‌ها و منابر و سایر ظرفیت‌های اختصاصی شیعه غافل است.  

منصوری گفت: اکنون در بهترین شرایط خود به سر می‌بریم، اما دشمن مانند مگس دنبال زخمی می‌گردد که روی آن بنشیند.  

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.