بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :

طرف‌های مذاکره با ایران، توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ را رها کنند

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همسو با هراس مقام‌های این رژیم از احیای احتمالی برجام، از طرف‌های مذاکره با ایران خواست که توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ را رها کنند.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، «یائیر لاپید» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همسو با هراس مقام‌های این رژیم از احیای احتمالی برجام، از طرف‌های مذاکره با ایران خواست که توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ را رها کنند.


وی در سخنرانی خود در صحن مجمع عمومی سازمان ملل، به کشورهای طرف مذاکره با ایران گفت که دیگر وقت آن رسیده که برجام را رها کنند و به‌دنبال راهکار دیگری باشند.


در حالی که بسیاری از مقام‌های صهیونیست به ناتوانی نظامی این رژیم برای مقابله با ایران اذعان کرده‌اند، وی مدعی شد ایران را تنها با تهدید نظامی جدی می‌توان بازداشت و اسرائیل از توانمندی لازم برای مقابله با تهدیدهای ایران برخوردار است.


لاپید در ادامه یاوه‌سرایی‌های خود افزود که تنها در آن صورت است که می‌توان با ایران به یک توافق طولانی‌تر و قوی‌تر دست یافت.


به گزارش العربیه، نخست‌وزیر اسرائیل در ادامه ادعاهای خود افزود که این رژیم از هیچ اقدامی برای مقابله با ایران فروگذار نمی‌کند.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.