بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

مسابقات کشورهای اسلامی؛ صعود تیم ملی زنان به مرحله نیمه‌نهایی

تیم ملی والیبال زنان ایران در نخستین مسابقه خود در مرحله مقدماتی بازی‌های کشورهای اسلامی موفق به شکست ازبکستان شد تا صعودش به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر این رقابت‌ها قطعی شود.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از 18 تا 27 مردادماه در شهر قونیه کشور ترکیه برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال زنان ایران برای نخستین بار در این مسابقات شرکت کرده است.


شاگردان الساندرا کمپدلی سرمربی تیم ملی زنان ایران عصر امروز (چهارشنبه 19 مرداد) در نخستین مسابقه خود دراین بازی‌ها به مصاف ازبکستان رفتند و سه بر یک این تیم را شکست دادند.


ملی‌پوشان کشورمان در ست سوم این دیدار 28 بر 26 نتیجه را به حریف واگذار کردند، اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 15، 25 بر 16 و 25 بر 16 حریف خود را از پیش رو برداشتند تا سه امتیاز ارزشمند به دست آورند.


تیم ملی والیبال ایران با این برد صعودش به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قطعی شد و از ساعت 20 و 30 دقیقه روز جمعه 21 مرداد در دومین مسابقه خود در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها به مصاف ترکیه میزبان مسابقات می‌رود تا برای صدرنشینی در گروه تلاش کند.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.