بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

وقوع دو تصادف منجر به فوت در تهران

سرهنگ همه‌خانی از وقوع دو تصادف منجر به فوت در تهران خبر داد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سرهنگ علی همه خانی در خصوص این دو خبر گفت: به گفته شاهدان عینی حاضر در صحنه تصادف در ساعت ۲۳:۵۵ شب گذشته در مسیر بزرگراه زین الدین مسیر غرب به شرق قبل از هنگام یک دستگاه وسیله متواری با عابر برخورد می‌کند.


سرهنگ همه خانی افزود: پس از این حادثه متاُسفانه این عابر پیاده مذکر حدودا ۴۰ساله بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می‌نماید و راننده پس از دیدن این صحنه از محل حادثه متواری میگردد که بلافاصله پس از این حادثه عوامل منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب در محل حضور یافتند و ضمن ایمن‌سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه و به ثبت اظهارات شاهدین در خصوص وسیله نقلیه متواری پرداختند.


سرهنگ علی همه خانی در خصوص فوت عابر پیاده در محدوده خیابان جدی اردبیلی بیان داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ساعت ۱۹:۴۵ شب گذشته در موقعیت خیابان جدی اردبیلی نبش کاج سواری رنو PK با عابر برخورد که در این حادثه نیز متاسفانه عابر پیاده در دم فوت می‌نماید.


وی گفت: تیم کارشناسی منطقه ۲۲ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.


وی در خصوص مجازات فرار از صحنه حادثه ماده ۷۱۹ قانون مجازات اسلامی گفت: هر گاه مصدوم احتیاج به کمک فوری داشته و راننده با وجود امکان رساندن مصدوم به مراکز درمانی و یا استمداد از مأمورین انتظامی از این کار خودداری کند و یا به منظور فرار از تعقیب، محل حادثه را ترک و مصدوم را رها کند حسب مورد به بیش از دو سوم حداکثر مجازات مذکور در مواد ۷۱۴ و ۷۱۵ و ۷۱۶ این قانون محکوم خواهد شد و دادگاه نمی‌تواند در مورد این ماده تخفیف قائل شود.


سرهنگ همه خانی توصیه کرد: در صورت بروز هرگونه تصادف اعم از خسارتی و جرحی و خدای ناکرده فوتی در سطح معابر ضمن حفظ خونسردی خود ابتدا و قبل از هرگونه اقدامی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نموده و پلیس را در جریان تصادف قرار دهند.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.