بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

شناسایی و دستگیری فروشنده مشروبات الکلی در فضای مجازی/ کشف مقادیر زیادی مشروب تقلبی

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا از دستگیری فردی خبر داد که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ و فروش مشروبات الکلی کرده بود.


سرهنگ رامین پاشایی، معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا در گفت و گو با خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، درباره دستگیری فردی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ و فروش مشروبات الکلی می‌کرد، گفت: براساس رصدهایی که در فضای مجازی صورت گرفته است، در یکی از استان‌های کشور مشخص شد فردی اقدام به تبلیغ و فروش مشروبات الکلی می‌کند.


وی ادامه داد: لذا با توجه به حساسیت‌هایی که در این زمینه وجود دارد و تاثیرگذاری منفی که در فضای مجازی داشت، بررسی این موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت. با انجام اقدامات فنی و کارشناسی گردانندگان این صفحه مذکور که در اینستاگرام فعالیت می‌کردند شناسایی شده و همچنین محل مخفیگاه متهم شناسایی و پس از هماهنگی قضایی متهم بازداشت شد.


معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا تصریح کرد: پس از دستگیری و بازرسی از محل، مقادیر زیادی مشروبات الکی کشف و ضبط شده است.


سرهنگ پاشایی خاطرنشان کرد: حجم بسیاری از این مشروبات تقلبی بود که توزیع و مصرف آن در بازار موجب به خطر افتادن جسم و جان مصرف کنندگان می‌شد.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.