بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

سهرابی: حریف به خاطر بازی خوب تراکتور، حاضر به ادامه بازی نشد/ فدراسیون با بازیکنان متخلف حریف برخورد قاطع کند

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: حریف به خاطر بازی خوب تراکتور، حاضر به ادامه بازی نشد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، میر معصوم سهرابی در گفت‌و‌گو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، اظهار داشت: اتفاقات رخ داده در جریان بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس توسط عده‌ای ناشناس و در جهت خراب کردن چهره هواداران تراکتور انجام شد. ما پیش از این در تبریز از تیم‌های مهم و بزرگی همچون سپاهان و فولاد و تیم‌های خارجی به بهترین شکل میزبانی کرده‌ و شعور، فهم و فرهنگ هوادارانمان را نشان داده‌ایم.


وی با بیان اینکه باشگاه تراکتور اتفاقات رخ داده را تایید نمی‌کند، افزود: سازمان لیگ نحوه برگزاری بازی‌ها را به شورای تامین استان‌ها واگذار کرده است، خوشبختانه باشگاه تراکتور چندین سال است که بلیط فروشی اینترنتی را راه‌اندازی و با متصل کردن سایت بلیط فروشی باشگاه به سامانه «ایران من» و رعایت ظرفیت تعیین شده از سوی شورای تامین استان، تمامی قوانین مرتبط با برگزاری بازی را رعایت کرده بود. 


سهرابی خاطرنشان کرد: کنترل ورود افراد به داخل استادیوم نیز با باشگاه نبوده و اگر هوادارانی خارج از ظرفیت تعیین شده به ورزشگاه آمده بودند، ارتباطی به نحوه بلیط فروشی ما نداشت.


وی با انتقاد از رفتارهای تنش‌زای بازیکنان حریف، گفت: کجای دنیا بازیکنان حریف با حرکات دست و پرتاب کردن سنگ، به تماشاگران تیم میزبان توهین می‌کند؟ آقای ترابی با پرتاب سنگ باعث مصدومیت عبدالله ناصری شد و امید عالیشاه نیز به سمت هواداران ما سنگ پرتاب کرده و باعث تهییج سکوها و ایجاد تنش در بازی شد.


مدیرعامل باشگاه تراکتور تأکید کرد: پس از اتفاقات رخ داده، بزرگان تراکتور به همراه سرمربی‌مان و نیروی انتظامی، توانستند جو سکوها را کنترل کرده و شرایط را برای پیگیری بازی آماده کنند؛ حتی نماینده فدراسیون و تیم داوری نیز با پیگیری بازی موافق بودند، اما اعضای تیم پرسپولیس در زمین بازی حاضر نشدند. 


وی افزود: به نظرم پرسپولیسی‌ها دیدند که نمی‌توانند در داخل زمین رقیب تراکتور باشند و احتمال دریافت گل در دقایق باقی مانده وجود داشت، برخلاف تصمیم داور و نماینده فدراسیون عمل کرده و در زمین حاضر نشدند.


سهرابی خاطرنشان کرد: ما در دو بازی اخیر در یادگار امام در حضور هواداران‌مان پیروز شده بودیم و روز گذشته نیز یک سر و گردن از رقیبمان بالاتر بودیم. معتقدم در شأن تیم پرسپولیس نبود که به خاطر ترس از دست دادن نائب قهرمانی، ناجوانمردانه از زمین فرار کند.


مدیرعامل باشگاه تراکتور مطرح کرد: ما تمامی مستندات اتفاقات بازی را از زوایای مختلف تهیه کرده و در اختیار متولیان امر قرار داده‌ایم. انتظار داریم فدراسیون فوتبال با بازیکنان مشکل آفرین پرسپولیس که همواره چنین رفتارهای ناشایستی را از خود بروز می‌دهند و همچنین عدم حضور پرسپولیسی‌ها در زمین، برخورد قاطع کند.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.