بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

انسداد محور هراز از فردا / وزش گردوخاک در برخی از محورهای دو استان کرمان و سیستان و بلوچستان

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور با بیان اینکه در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان و کرمان وزش باد و گرد وخاک گزارش شده است، از انسداد محور هراز در هر دو مسیر رفت و برگشت از فردا یکشنبه ۲۵ اردیبهشت تا چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت خبر داد.


سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور در گفت و گو با خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، درباره وضعیت ترافیک جاده‌های کشور گفت: از ساعت ۸ صبح امروز در استان کرمان جاده فهرج-شوره گز به علت طوفان شن و کاهش میدان دید رانندگی موقتا مسدود شده است.


وی ادامه داد: همچنین ترافیک در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل محمدشهر تا پل فردیس نیمه سنگین است و در سایر محورهای اصلی و مواصلاتی کشور باز و تردد بصورت روان در حال حرکت است.


رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور درباره آخرین وضعیت جوی تصریح کرد: وزش بادوگردوخاک در برخی از محورهای استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان گزارش شده است.


به گفته سرهنگ شیرانی جاده هراز در هر دو مسیر رفت و برگشت، از فردا یکشنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ماه لغایت روز چهارشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت ماه، به صورت ۲۴ ساعته، به دلیل انجام عملیات عمرانی راه و کارگاه جاده ای، مسدود می‌شود و تردد از محورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می‌گیرد.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.