بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

علت تیراندازی در ولنجک

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق منزلی در ولنجک که به سمت ماموران تیراندازی می کرد، خبر داد و گفت: متهم با اقتدار ماموران دستگیر و خلع سلاح شد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سرهنگ “جلیل موقوفه‌ای” اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حضور سارقان در منزل یکی از شهروندان در محله ولنجک، نزدیکترین گشت انتظامی  کلانتری ۱۶۳ ولنجک به نشانی اعلامی مراجعه و مشاهده کردند فردی با یک دستگاه خودرو در حال زاغ زنی منزل بوده و درب منزل باز می باشد.


وی با اشاره به اینکه در ابتدا پلاک خودرو استعلام و مشخص شد پلاک خودرو سرقتی می باشد، افزود:  ماموران دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند که متهم به محض مشاهده پلیس  با استفاده از سلاح جنگی چند تیر به سمت ماموران شلیک و به صورت پیاده از محل گریخت.


این مقام پلیسی افزود:  با اقتدار ماموران  متهم که همچنان به سمت ماموران تیراندازی می کرد، دستگیر و در بررسی های بیشتر  یک قبضه سلاح گرم به همراه ۱۲ تیر جنگی کشف  شد. رئیس پلیس پیشگیری تهران عنوان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری به سرقت پلاک خودرو  از محله نازی آباد اعتراف و اظهار کرد: با سرقت پلاک خودرو با همکاری همدستش به سرقت از منازل می پرداخته است.


سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه متهم به 7 فقره سرقت منزل اعتراف کرد،  افزود: هر 7 مال باخته شناسایی و دستگیری متهم فراری نیز در  دستور کار قرار داد.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.