بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

قاسمی: می‌دانستیم بازی با پرسپولیس سخت است/ تمام صحنه‌های 50-50 به نفع پرسپولیس سوت زده شد

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن در مورد تقابل با پرسپولیس صحبت کرد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، آرمان قاسمی پس از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در جام حذفی و شکست 3 بر صفر گفت: با توجه به شرایطی که در بازی رفت لیگ داشتیم، می‌دانستیم بازی با پرسپولیس سخت است. در نیمه اول و گل اول که پرسپولیس زد، همه دیدند و بازیکنان ما معتقد به خطا بودند و حتی بیشتر بازیکنان پرسپولیس می‌گفتند در آن صحنه خطا شده، اما داور خطا اعلام نکرد و همان توپ به گل اول پرسپولیس تبدیل شد.


وی افزود: تقریباً تمام صحنه‌های 50-50 به نفع پرسپولیس سوت زده شد، در حالی که ما میزبان هم بودیم. یک صحنه کاملاً مشکوک هم از دید ما وجود داشت و اگر آن صحنه در محوطه جریمه ما رخ می‌داد، داور پنالتی اعلام می‌کرد، اما داور خطایی اعلام نکرد.


مدافع ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: متأسفانه در بازی‌های حذفی هم وقتی گل اول را دریافت می‌کنید، به خصوص مقابل تیم‌هایی که بازیکنانی دارند که روی ضد حمله سریع هستند، قطعاً سخت می‌شود. جام حذفی است و ما هم چیزی برای از دست دادن نداشتیم، نیمه دوم بازی رو به جلو انجام دادیم که متأسفانه اگر دقت نکنید تنبیه می‌شود و این اتفاق برای ما هم افتاد.


 


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.