بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

قاچاق ۶۰ هزار لیتر سوخت در آب‌های هرمزگان

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک موتور لنج حامل بیش از ۶۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب‌های جزیره قشم و دستگیری ۵ متهم خبر داد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، از پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین دهکی” با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان یافته  به صورت ویژه در دستور کار مرزبانان قشم قرار گرفت.


وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی یک موتور لنج متخلف که به صورت غیر قانونی پس از بارگیری مقادیر زیادی گازوئیل قصد خروج از مرزهای آبی کشور را داشت که توسط مرزبانان همیشه بیدار و آماده پایگاه دریابانی قشم طی عملیاتی ضربتی توقیف شد.


فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به انهدام یک باند از قاچاقچیان سوخت تصریح کرد: مرزبانان پس از بررسی لنج توقیفی موفق به کشف 68 هزار و 200 لیتر گازوئیل قاچاق شدند.


سردار دهکی با اشاره به دستگیری 5 متهم در این رابطه با تاکید بر آمادگی مرزبانان در حراست و صیانت از مرزهای آبی اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی محموله کشف شده را 204 میلیون ریال برآورد کردند.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.