بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

تیم منتخب هفته پانزدهم لیگ برتر

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال به پایان رسید و برخی بازیکنان عملکرد خوبی در ترکیب تیم‌هایشان داشتند.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر هم به پایان رسید و مطابق هر هفته تیمی منتخب از برترین بازیکنان تشکیل دادیم:


 


حسین پورحمیدی (آلومینیوم)


گلر آلومینیوم که عملکرد خوبی در فصل جاری در ترکیب تیمش داشته روز درخشانی مقابل سپاهان پشت سر گذاشت و می‌توان گفت چهره اصلی کلین شیت و یک امتیاز امروز اراکی‌ها مقابل سپاهان بود. او سه مهار و ۲ خروج موفق داشت و یک موقعیت خیلی خوب از تیم حریف گرفت. 


مدافع راست: کوین یامگا (استقلال)


مدافع استقلال هفته به هفته بهتر می‌شود و عملکرد مناسب‌تری از خودش به نمایش می‌گذارد. او علاوه بر عملکرد خیلی خوب هفته گذشته و زدن دو گل، امروز هم در ترکیب تیمش درخشید و یک گل زد و یک پاس گل داد تا چهره ویژه برتری پررنگ تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان باشد.


مدافع میانی: سیاوش یزدانی (استقلال)


مدافع میانی استقلال هم روز خوبی را پشت سر گذاشت و روی توپ های هوایی مدیریت خوبی داشت و در زمین هم بارها با قطع توپ و تکل های به موقع از دروازه آبی ها موقع حملات حریف دفاع کرد و مانع شکل گیری موقعیت‌های خطرناک شد تا در کلین شیت استقلال نقش موثری داشته باشد.


مدافع میانی: هادی محمدی (تراکتور)


مدافع میانی تراکتور در روزی که تیمش عملکرد خوبی مقابل نساجی به نمایش نداشت خودش عملکرد فردی قابل قبولی به نمایش گذاشت و در دفاع کم اشتباه ظاهر شد و از سمت او موقعیتی روی دروازه شکل نگرفت و از سمت دیگر تک گل تیمش را به ثمر رساند تا سرخپوشان تبریزی از این شکست فرار کنند. 


مدافع چپ: پوریا آریاکیا (آلومینیوم اراک)


مدافع چپ رونده و تکنیکی اراکی ها مقابل سپاهان خوب بود و علاوه بر اینکه سمت راست سپاهان را در حملات از کار انداخته بود چند نفوذ خوب هم داشت و یکی دو موقعیت خوب روی ارسال‌هایش ایجاد کرد تا در بازی امروز و تساوی بدون گل مقابل طلایی پوشان از نفرات خوب و مفید تیمش باشد. 


هافبک دفاعی: مسعود ریگی (سپاهان)


سپاهان روز خوبی را مقابل آلومینیوم پشت‌سر نگذاشت و نتوانست برنامه هایش را مقابل شاگردان خطیبی به درستی پیاده کند ولی در این میان مسعود ریگی روز خوبی را در میانه میدان سپری کرد و توانست با قطع توپ‌های به موقع حملات حریف را دچار سکته کند و از عقب میدان عمل بازیسازی را هم به خوبی انجام داد ولی عملکرد خوبش کاری از پیش نبرد. 


هافبک هجومی: آیاندا پاتوسی (فولاد خوزستان)


هافبک آفریقایی روز درخشانی مقابل پدیده پشت سر گذاشت و نقش اول برتری خوبی که اهوازی‌ها مقابل حریف مشهدی کسب کردند را ایفا کرد. او در این دیدار یک گل به خوبی به ثمر رساند و دو شوت در چهارچوب داشت. سه پاس کلیدی به ثبت رساند و پنج باز پس‌گیری توپ در این دیدار داشت. 


هافبک هجومی: مهدی ترابی (پرسپولیس)


پرسپولیس هم عملکرد دلچسبی مقابل فجرسپاسی به نمایش نگذاشت ولی مهدی ترابی با هوشمندی و فرصت طلبی خوب خودش روی تک موقعیتی که گیرش آمد ضربه دقیقی به ثمر رساند و تفاوت را رقم زد تا سرخپوشان با یک تساوی دیگر دو امتیاز فاصله‌شان با استقلال صدرنشین بیشتر نشود و نیم فصل را با یک پیروزی خوب به پایان برسانند. ترابی علاوه بر گلزنی ۶ پاس کلیدی و ۶ بازپسگیری توپ داشت. 


مهاجم: شروین بزرگ (صنعت نفت)


زیر نظر علیرضا منصوریان بهترین روزهای فوتبالی خودش را سپری می‌کند و رفته رفته در ترکیب آبادانی ها جا می‌افتد. بزرگ در دیدار با هوادار ستاره بی چون و چرای تیمش بود که برتری دو گله را در این بازی رقم زد. او یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد تا ستاره زمین باشد و ۳ امتیاز با ارزش به واسطه درخشش او در حساب آبادانی ها ثبت شد. 


مهاجم: لوسیانو پریرا (فولاد خوزستان)


فوتبال و درخشش برای او سن و سال نمی‌گذارد و با این سن و سال هنوز یکی از بهترین مهاجمان لیگ است. پریرا در بازی مقابل پدیده یکی از دو گل تیمش را به ثمر رساند و در پایان نیم فصل یکی از مدعیان اصلی آقای گلی محسوب می‌شود.


 


lineup


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.