بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فجر سپاسی

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با فجرسپاسی چند تغییر را نشان می‌دهد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ امروز و در هفته پانزدهم مسابقات لیگ‌برتر در فصل بیست‌ویکم با فجر سپاسی شیراز دیدار خواهد کرد.

پرسپولیس پس از کسب چهار پیروزی متوالی در هفته‌های اخیر خودش را تا رتبه دوم جدول بالا آورد اما هفته گذشته در مقابل تیم انتهای جدولی پدیده متوقف شد. آن‌ها حالا منتظر نتیجه‌نگرفتن استقلال هستند تا اختلافشان با حریف همشهری در پایان نیم‌فصل بیشتر نشود.


در دروازه سرخپوشان مثل همیشه حامد لک حضور خواهد داشت و او فعلاً رقیبی روی نیمکت تیمش ندارد. 


در خط دفاع در دیدارهای اخیر شاهد تغییراتی بودیم و امروز هم چینش دو دفاع مرکزی سرخپوشان دچار تغییراتی نسبت به همیشه خواهد بود و شاهد بازی فرشاد فرجی در کنار سیدجلال حسینی هستیم. 


مهدی شیری مثل همیشه در سمت راست خط دفاع به میدان خواهد رفت و در سمت چپ شاهد این هستیم که سعید آقایی بازی کند. 


کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک حضور ثابتی در ترکیب به عنوان دو هافبک دفاعی دارند و مهدی ترابی و سیامک نعمتی هم مثل دیدارهای اخیر دو هافبک رو به جلو و متمایل به کناره ها در ترکیب سرخپوشان هستند. 


در خط حمله مثل دیدار قبلی وحید امیری در نقش مهاجم سایه بازی خواهد کرد ولی در نوک حمله تغییری اجباری به یحیی گل محمدی تحمیل شده و پس از مصدوم شدن عیسی آل کثیر و خانه نشینی او تا پایان فصل، بهترین گزینه برای جانشینی اش مهدی عبدی، مهاجم جوان قرمزهاست. 


ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فجرسپاسی


حامد لک، مهدی شیری، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، سعید آقایی، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، مهدی عبدی و وحید امیری


 


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.