بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

دانش‌آموزی در سانحه آتش گرفتن بخاری مدرسه روستای کرم بست، آسیب ندیده است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه جریان آتش گرفتن بخاری مدرسه یکی از روستاهای استان را تشریح و تصریح کرد: خوشبختانه هیچ دانش آموزی در آتش گرفتن بخاری مدرسه روستای کرم بست کرمانشاه، آسیب ندیده است.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، مجید یزدان پناه، در خصوص آتش گرفتن بخاری مدرسه در یکی از روستاهای کرمانشاه، اظهار کرد: بخاری مدرسه موسی بن جعفر (ع) واقع در روستای کرم بست در ۱۰۰ کیلومتری شهرستان کرمانشاه به علت سهل انگاری یکی از دانش‌آموزان و دستکاری بخاری، در زنگ تفریح، دچار مشکل شده و آتش گرفت که خوشبختانه با هوشیاری معلم کلاس و بستن به موقع شیربخاری، از سرایت آتش به سایر نقاط جلوگیری کرد.


مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: در جریان این اتفاق خوشبختانه هیچ دانش آموزان این مدرسه آسیب ندید و همه در سلامت کامل هستند.


وی سپس اشاره‌ای هم به مجهز بودن کلاس درس این مدرسه روستایی به سیستم گرمایشی استاندارد کرد و افزود: این مدرسه مجهز به سیستم گرمایشی پکیج است و حتی رادیاتورهای آن نیز نصب شده اند، اما به دلیل تکمیل نشدن عملیات گازرسانی به روستا و نداشتن علمک گاز امکان استفاده از آن، عملاً ممکن نیست و به محض نصب علمک گاز از سوی شرکت گاز، سیستم گرمایشی این مدرسه سریعاً به پکیج تغییر پیدا خواهد کرد.


 


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.