بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

واکنش مجید صدری به تغییرات باشگاه پرسپولیس

سرپرست مستعفی پرسپولیس در مورد انتخاب اعضای جدید هیات مدیره واکنش نشان داد.


‌به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، مجید صدری، سرپرست و رییس هیات مدیره سابق پرسپولیس نسبت به تغییرات باشگاه واکنش نشان داد و عنوان کرد:


‌امروز پیرو استعفای بنده از ریاست هیئت مدیره و سرپرستی باشگاه پرسپولیس، جلسه‌ای با حضور وزیر محترم ورزش و جوانان آقای دکتر سجادی تشکیل و هئیت مدیره جدید انتخاب شد.


در طول مدت حضور و خدمتم در باشگاه، هیچ دریافتی نداشتم و تنها هدفم این بود که با عشق و برای پیشبرد برنامه‌ها و رفع موانع قدم بردارم.


البته خوشحال‌ می‌شدم که به رسم و آیین مراسم تودیع و معارفه، من نیز در جلسه حضور یابم و شخصا و حضورا به تیم جدید تبریک گفته و کار را تحویل دوستان دهم که لطف دوستان شامل حال ما نشد.


از همینجا به دوست خوبم جناب آقای رضا درویش مدیرعامل و اعضاء جدید هیئت مدیره باشگاه تبریک می‌گویم و امیدوارم در مسیر اعتلا و درخشش بیش از پیش این باشگاه بزرگ، محبوب و نامدار آسیا موفق باشند و اسباب رضایت خاطر و شادی دل همه هواداران وفادار تیم پرسپولیس را مهیّا سازند.


همچنان هوادار این باشگاه خوشنام و محبوبم و همچون گذشته از هر کمک و یاری که بتوانم کوتاهی نمی‌کنم و در خدمت جناب آقای درویش خواهم بود.


به امید روزهای بهتر و درخشان‌تر برای تیم بزرگ پرسپولیس


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.