بخش اخبار اقتصادی ایرانیان نیوز :

استفاده بهینه از ظرفیت های مرکز نوآوری کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از بخش های مختلف ساختمان مرکز نوآوری جزیره، استفاده بهینه از ظرفیت ها تاکید کرد


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،؛ محمدرضا لواسانی صبح چهارشنبه 22 دی به همراه برخی از مسوولان سازمان با حضور در مرکز نوآوری کیش در جریان روند فعالیت بخش های مختلف این مجموعه قرار گرفت.

لواسانی با بیان ان که مرکز نوآوری کیش به منظور حفظ، توسعه و شناسایی سرمایه های علم و فناوری جزیره در 11 طبقه راه اندازی شده است، افزود: تعداد 117 شرکت دانش بنیان در مرکز نوآوری کیش در راستای هوشمند سازی، شهر الکترونیک، اصلاح فرآیندها، مانع زدایی ها و جهش تولید استقرار یافتند که متاسفانه در راستای بهره مندی از ظرفیت بالقوه شرکت های مذکور هیچ اقدامات موثری انجام نشده است.

لواسانی با اشاره به امکانات، تجهیزات و توافقات صورت گرفته برای استفاده از  ظرفیت های موجود در حوزه های “ایجاد فرصت اشتغال فناورانه،  کمک به اقتصاد محلی مبتنی بر فناوری، توسعه و استقرار شتابنده ها، کمک به بازاریابی و انتقال ایده های برتر، تخصیص فضاهای کار اشتراکی به تیم های خلاق و نوآور، حمایت از طرح ها و خلق ایده های نو،  شبکه سازی و ایجاد ارتباطات پایدار و تاثیرگذار در صنعت” محقق نشده است.

وی در همین خصوص دستور بازنگری و اصلاح فرآیندها و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای تامین نیاز منطقه آزاد کیش و ایجاد تحول در مرکز نوآوری را صادر کرد.


 


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.