بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

اعلام نحوه حذف جرایم کرونایی

رییس پلیس راهور ناجا نحوه حذف جرائم کرونایی را اعلام کرد.


به گزارش خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سردار سیدکمال هادیانفر در حاشیه ششمین رزمایش ارتقاء توان و تحریک عملیاتی پلیس راهور که صبح امروز در شهرک آزمایش برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران درباره حذف جرائم کرونایی گفت: ممکن است افرادی احکامی را از فرمانداری‌ها گرفته باشند، اما این احکام از سوی استانداری یا فرمانداری به ما ابلاغ نشده باشد. همچنین در مواردی پرستاران و کادر درمان، افراد دارای احکام قضایی، خبرنگاران، بیماران و افراد دارای وقت عمل جراحی، افرادی که محل کار و ماموریتشان در طرح باشد و… می‌توانند مشمول حذف این جرائم شوند. 


وی ادامه داد: این افراد به سه طریق می‌توانند نسبت به حذف این جرائم اقدام کنند. اول مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰، دوم مراجعه به هیات‌های رسیدگی ماده ۵ و سوم مراجعه به پلیس راهنمایی و رانندگی استان‌ها در سراسر کشور. 


وی اضافه کرد: لازم است این افراد مدارک و مستندات خود را نیز همراه داشته و در آنجا ارائه کنند تا پس از انجام بررسی‌های لازم نسبت به حذف این جرائم اقدام شود.


او همچنین درباره بخشودگی جرائم رانندگی گفت: سال گذشته از مجلس شورای اسلامی درخواست کردیم تا جرایمی که دو برابر شده‌، بخشوده شود. هر چند مبلغ جریمه ۳,۵۰۰ میلیاردی، رقم بزرگی بود اما توانستیم موافقت مجلس را بگیریم و دو برابری‌ها را حذف کنیم.


سردار هادیانفرخاطر نشان کرد: نکته قابل توجه آن است که دو برابری‌های جرایم تنها تا پایان دی ماه بخشوده شده و افراد برای تسویه جریمه خود با رقم اصلی تنها تا پایان همین ماه فرصت دارند.


 


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.