بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

فوری: مجید صدری از پرسپولیس استعفا داد

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا داد.


به گزارش خبرنگار ورزشی سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، مجید صدری، رییس هیات مدیره و سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس با انتشار متنی در صفحه شخصی خودش و در واکنش به اتفاقات روزهای اخیر از سمت خود استعفا داد. 


صدری در روزهای اخیر و پس از ماجرای حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به واسطه عدم کسب مجوز حرفه‌ای این باشگاه از سوی AFC مورد انتقادات شدیدی از سوی هواداران و افکار عمومی قرار گرفته است.


 


صدری در این پست نوشت:


 


‌یک سال از حضورم در مجموعه محبوب، نامدار و وزین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گذشت.


در تمام روزها و لحظات حضورم در باشگاه با تمام وجود در کنار همه عزیزان مجموعه تلاش کردم تا هم باری از دوش بردارم و هم اقداماتی موثر برای درخشش بیشتر و بهتر باشگاه انجام دهم و البته به لطف خدا و همت و همراهی و همکاری دوستان، قدم‌های خوبی برداشتیم.


اما حضور در این باشگاه بزرگ و خوشنام و ادامه این مسیر نیازمند تلاش حداکثری و همراهی جدی مجموعه مدیران ارشد است که در حال حاضر به دلایلی به کندی پیش می‌رود.


حرف‌های ناگفته زیاد است و آخرین آن دست‌های پشت پرده حذف ناجوانمردانه ما از آسیاست که حتما در زمان مقتضی، بطور مفصل برای همه هواداران شرح خواهم داد.


از اعضاء محترم هئیت مدیره، کادر فنّی، تیم مدیریتی، سرمربی عزیز، آقا یحیی، تک تک بازیکنان، پرسنل باشگاه و آکادمی، پیشکسوتان و همه هواداران بابت همه لطف‌ها و مهربانی‌ها کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم در ادامه مسیر موفق و سربلند باشند.


با تقدیم نامه‌ای خدمت وزیر محترم ورزش جناب آقای دکتر سجادی تقاضا کردم با استعفای اینجانب از ریاست هیئت مدیره و سرپرستی باشگاه موافقت نمایند.


برای همه عزیزان آرزوی موفقیت روزافزون دارم.


با سپاس و ارادت فراوان


سید مجید صدری


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.