بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

حسادت؛ انگیزه مرد جوان در حریق عمدی خودروهای گران قیمت

​رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که خودروهای گران قیمت را در شمال تهران به آتش می کشید خبر داد و گفت: متهم انگیزه حریق را حسادت اعلام کرد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سرهنگ ” جلیل موقوفه ای” اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره حریق عمدی خودرو های مدل بالا و گران قیمت در محله نارمک،  بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات کلانتری ۱۲۷ نارمک قرار گرفت. 


وی افزود: در تحقیقات محلی و پالایش اطلاعات به دست آمد در محدوده جغرافیای جرم،  ماموران  به دست آوردند جوانی حدودا ۲۵ ساله با کلاه مشکی و صورت پوشیده با ریختن مواد اشتعال زا بر روی خودروهای گران قیمت آنها را به آتش می کشد.


این مقام پلیسی افزود: در بررسی بعمل آمده هویت و محل سکونت این مرد جوان  محله  نامجو شناسایی و با اخذ مجوزهای  قضائی متهم در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش  دستگیر شد .


رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت : متهم در کلانتری به بزه انتسابی معترف و اظهار کرد:  با توجه به وضعیت مالی ضعیف خانوادگی،  انگیزه خود را از انجام این اعمال، حسادت به داشتن خودروهای گران قیمت اعلام کرد.


وی افزود: کارشناسان ارزش ریالی خسارت وارده به مال باختگان را بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند و متهم به همراه ۴ شاکی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.