بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

ایراندوست: تلاش می‌کنیم تا از گروه‌مان صعود کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان می گوید امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی از خود نشان بدهیم و روزهای درخشانی را در هند پشت‌ سر بگذاریم.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، مریم ایراندوست درباره شرایط بازیکنان در آخرین اردوی آماده سازی پیش از اعزام به جام ملت‌های آسیا گفت: با توجه به اینکه هند میزبان جام ملت های آسیاست و براى تطابق آب و هوایى ما آخرین اردوی آماده سازی پیش از اعزام به جام ملت های آسیا را در کیش برگزار کردیم. البته دو ماه گذشته نیز تیم ملی فوتبال بانوان به مدت یک هفته به شکل ویژه میهمان سازمان منطقه آزاد کیش بود.


وی در ادامه اضافه کرد: فضای و امکاناتی که در حال حاضر برای ما وجود دارد بسیار مطلوب و قابل قبول است و آن شادابی که نیاز داشتیم بازیکنان قبل از سفر داشته باشند، ایجاد شده است. فکر می کنم در گذشته یکی از چالش های بزرگ تیم ملی فوتبال بانوان این بود که امکانات مناسبی مهیا نبود. خوشحالم فدراسیون فوتبال و شخص عزیزی خادم پشت این تیم هستند. همچنین از سازمان منطقه آزاد و  محمود پازوکى، رییس هیات فوتبال جزیره کیش که تمام شرایط را براى آرامش و آسایش ملی پوشان فراهم کردند، قدردانی و تشکر می کنم.


سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: ما در این اردو سعى در برطرف کردن نقاط ضعف تیم داریم. بحث هماهنگی تاکتیکی بازیکنان را مد نظر داریم. همچنین به مرور برنامه های نهایی خود تا پیش از شروع رقابتهای جام ملتهای فوتبال آسیا در هند، می پردازیم و روز شنبه 25 دی ماه عازم با پرواز اختصاصی وارش عازم هند خواهیم شد.


ایراندوست اضافه کرد: با توجه به عدم بازی تدارکاتی و اینکه نزدیک به چهار و ماه نیم از مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا گذشته است.  امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی از خود نشان بدهیم و روزهای درخشانی را در بمبئی پشت‌ سر بگذاریم. خوشبختانه بچه ها در شرایط بدنی و روحی خوبی قرار دارند.


سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان با اشاره به پرواز اختصاصی تیم ملی فوتبال بانوان به هند گفت: باید از مدیریت هواپیمایی وارش بخاطر ایجاد فضای امن و راحت برای ملی پوشان بانوان تقدیر و تشکر کنم. تیم ملی فوتبال بانوان ژاپن برای حضور در جام جهانی با پرواز اکونومی رفت، ولی تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای شرکت در مسابقات مقدماتی و همینطور جام ملتهای آسیا با پرواز اختصاصی به محل برگزاری مسابقات اعزام می شود.


وی با اشاره به اینکه تیم ملی فوتبال بانوان برای اولین بار است که در مسابقات جام ملت های آسیا حضور دارد، گفت: تیم ما اولین بار است در رقابت‌ها شرکت می‌کند و فکر می‌کنم این مسائلی که می‌گویند باید به جام‌جهانی برسیم، فشار را روی بچه‌ها زیاد می‌کند. به هرحال همه می‌دانیم که تیمی مثل چین پرافتخارترین تیم این مسابقات است و چین تایپه و هند هم شرایط بهتری نسبت به ما دارند، اما هم تلاش می‌کنیم تا از گروه‌مان صعود کنیم و بالاتر برویم.


ایراندوست در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با دعای خیر مردم و خانواده بچه‌ها نیز بتوانیم نتایج خوبی در جام ملت‌ها بگیریم و مردم ایران را خوشحال کنیم.


 


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.