بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :

کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در یک ساختمان مسکونی در غرب تهران خبر داد.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سرهنگ ” علی ولیپور گودرزی” در تشریح این خبر، بیان داشت: با دریافت گزارش های مردمی مبنی بر نگهداری و دپوی کالای قاچاق توسط مالک ساختمانی در محدوده خیابان “جنت آباد ” بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران قرار گرفت.


وی عنوان کرد: ماموران این پلیس با رصدهای اطلاعاتی و هماهنگی قضائی به محل مورد نظر مراجعه و در بررسی های بیشتر از این مکان تعدادی کالای خارجی از قبیل:   ۱۳۶ ثوب پوشاک ، ۶ رول ( ۳۰۷ متر ) پارچه ، یک هزار و ۴۰۰ عدد  کلید برق ، ۴ هزار و ۵۰۰ عدد قرص  فاقد هرگونه مدارک گمرکی و بارنامه کشف کردند.


رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه در این رابطه یک  متهم دستگیر شد، ابراز داشت: با هماهنگی قضائی کالاها توقیف و تحویل سازمان جمع آوری اموال تملیکی استان شد.


سرهنگ گودرزی اظهار کرد: کارشناسان ارزش ریالی این اموال را یک میلیارد ریال برآورد کرده اند و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.