بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

دبیر: یا پول کشتی را بدهید یا برکنارم کنید

علیرضا دبیر بر سر مسائل کشتی با وزیر ورزش دچار چالش شده و خطاب به حمید سجادی گفته است: اگر مرا نمی‌خواهید برکنارم کنید یا اینکه پول کشتی را بدهید.


به گزارش خبرنگار ورزشی سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، در  نشست روز چهارشنبه با حضور وزیر ورزش و چند تن از معاونانش بعد از مراسم عزاداری حضرت فاطمه (س) در شرکت توسعه و تجهیز برگزار شد.


در این جلسه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی هم حضور داشته و با انتقاد از عدم رسیدگی به نامه‌های ارسالی فدراسیون کشتی در رابطه با شورای برون مرزی، شرکت توسعه و …  به طلبی که فدراسیون کشتی از محل بودجه از وزارت ورزش داشته، اشاره کرده و خطاب به حمید سجادی گفته است: «یا برکنارم کنید یا پول کشتی را بدهید و کارهایش را پیگیری کنید. تا زمانی که اینجا هستم، محکم برای حق کشتی می‌ایستم، چون در المپیک‌ها و بازی‌های آسیایی، تمام مدال‌ها را کشتی می‌گیرد، اما اکنون حتی نامه ارزی هم پیگیری نشده است. کارهای مالی و نامه‌هایی که به شرکت توسعه و شورای برون مرزی باید زده می‌شد انجام نشده و وزارتخانه معاون ورزش قهرمانی ندارد که به کارهای مربوط به این حوزه رسیدگی کند».


دبیر همچنین با اشاره به حضور حمید سجادی در مجموعه ایران مال، مدعی شده که وزیر با کشتی زاویه دارد و اکنون 14 میلیارد از محل بودجه کشتی در وزارت ورزش پرداخت نشده و وزارتخانه می‎‌گوید بودجه‌ ندارد. او همچنین در این جلسه گفته است: «چند دهه است که حق کشتی را نداده‌اند، در حالی که ورزش اول کشور است».


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.