بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

 الهامی: بازی‌ها پرتنش و پرچالش شده است/ مطمئنم هر چه زودتر به زمین خودمان برمی‌گردیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تأکید کرد، در مقطع زمانی فعلی تیم‌های لیگ برتری سخت می‌توانند از هم امتیاز بگیرند.


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران که این هفته تیمش از ذوب‌آهن در مشهد میزبانی می‌کند در نشست خبری پیش از مسابقه اظهار داشت: نیم فصل اول لیگ رو به پایان است و بازی‌ها با توجه به فشردگی‌اش، بسیار سخت، پرتنش و پرچالش شده که بسیار سخت می‌توان در این شرایط امتیاز گرفت.


وی افزود: با تیمی بازی داریم که از نظر شخصیتی، دارای اصالت و باریشه است. مربی بسیار کار بلد و کادر بسیار خوبی در ذوب‌آهن وجود دارد و آنها تیم بسیار خوبی هستند. ما هم تیم خوبی هستیم و در این چند ماه گذشته، روال پیشرفت ما بسیار مثبت و خوب بوده و فردا یک بازی تاکتیکی برای هر دو تیم خواهد بود.


سرمربی تیم فوتبال نساجی با اشاره به میزبانی تیمش از ذوب‌آهن در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد، گفت: ورزشگاه امام رضا (ع) کیفیت خوبی دارد که باید از مسئولان ورزشگاه و همینطور مسئولانی که کمک کردند اینجا بازی کنیم، تشکر کنم. مطمئناً بازی خوبی در پیش خواهد بود که امیدوارم ابتدا دو تیم یک بازی خوب و با کیفیت انجام دهند و در انتها تیمی که واقعاً لیاقت و شایستگی دارد به پیروزی برسد. می‌دانیم که ذوب‌آهن تیمی بسیار خوب است که منظم و با ریتم خوبی در لیگ این فصل کار می‌کند.


الهامی درباره مصدومان و محرومان تیمش برای دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: محروم نداریم، اما درباره مصدومان هم نیاز نیست صحبت کنم، چون نساجی قرار است در زمین بازی کند و اینکه چه نفراتی مصدوم هستند، اهمیتی ندارد. مهم نساجی است و برای بازی فردا نیز هر دو تیم آماده هستند و بازیکنان ما نیز به خوبی شرایط را درک کردند. در شرایطی هستیم که می‌توانیم نتایج خوبی رقم بزنیم و سعی داریم دل هواداران را شاد کنیم.


وی درباره اینکه آیا حضور نساجی در ورزشگاه امام رضا (ع) برای انجام دیدارهای خانگی ادامه دارد یا فقط دیدار مقابل ذوب‌آهن این اتفاق رخ داده است، گفت: من در جریان نیستم که تک بازی خواهد بود یا ادامه‌دار است. مسئولان ما در استان خودمان هم زحمت می‌کشند و شرایط طوری است که جای بهانه‌گیری نیست و صحبت کردن درباره زمین هم دیگر لوث شده که دیگر نباید درباره آن صحبت کرد. این مهم است که از استاندار تا اداره کل ورزش و جوانان همه دست به دست هم داده‌اند و کار را پیش می‌برند. مطمئنم هر چه زودتر به زمین خودمان برمی‌گردیم و این چالشی است که از ابتدا با ما بوده و ادامه دارد. دنبال صحبت کردن درباره این مسئله نیستیم و ما اکنون بازی سختی داریم که اگر بتوانیم پیروز میدان شویم، تمام این اتفاقات برای‌مان لذتبخش می‌شود.


پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.