امروز: جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ / قبل از ظهر / | برابر با: الجمعة 9 ذو القعدة 1442 | 2021-06-18
کد خبر: 9550 |
تاریخ انتشار : 27 می 2021 - 23:50 | ارسال توسط : |
7 بازدید
0
| می پسندم
ارسال به دوستان
پ

سرویس اخبار سیاسی پرتال خبری ایرانیان نیوز (پرتال خبری فارسی زبانان جهان) : به گزارش ایرانیان نیوز، جدول پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل است: سعید جلیلیتلویزیون: -دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه یک -سه شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو -سه […]

سرویس اخبار سیاسی پرتال خبری ایرانیان نیوز (پرتال خبری فارسی زبانان جهان) :
به گزارش ایرانیان نیوز، جدول پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل است:

سعید جلیلیتلویزیون:
-دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه یک
-سه شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو
-سه شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو
-چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه جام جم
-پنجشنبه ۱۳ خرداد ساعت ۲۰ از شبکه یک
-جمعه ۱۴ خرداد ساعت ۱۷ از شبکه چهار
-شنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۸ از شبکه سه
-دوشنبه ۱۷ خرداد، مناظره اول
-چهارشنبه ۱۹ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو
-چهارشنبه ۱۹ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو
-پنجشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه جام جم
-جمعه ۲۱ خرداد، مناظره دوم
-شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۲۰ از شبکه یک
-دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه خبر
-سه شنبه ۲۵ خرداد، مناظره سوم
-چهارشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۹ شبکه پنجرادیو:
-شنبه ۸ خرداد ساعت ۱۹ از رادیو جوان
-یکشنبه ۹ خرداد ساعت ۱۰:۰۰ صبح از رادیو جوان
-سه شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو ایران
-چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۱۷ از رادیو فرهنگ
-پنجشنبه ۱۳ خرداد ساعت ۰۷:۰۰ صبح از رادیو فرهنگ
-جمعه ۱۴ خرداد ساعت ۱۸ از رادیو ایران
-شنبه ۱۵ خرداد ساعت ۰۷:۱۰ صبح از رادیو ایران
-دوشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ صبح از رادیو اقتصاد
-سه شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۱۶ از رادیو اقتصاد
-چهارشنبه ۱۹ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو ایران
-پنجشنبه ۲۰ خرداد، ساعت ۰۹:۰۰ صبح مناظره اول نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد
– شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ صبح مناظره دوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد
– دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ صبح مناظره سوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

محسن رضایی میرقائد

تلویزیون:

-یکشنبه ۹ خرداد ساعت ۱۹:۱۵ شبکه یک

-دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ شبکه دو

-دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ شبکه دو

-سه شنبه ۱۱ خرداد ساعت ..:۰۱ بامداد شبکه جام‌جم

-چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۲۰:۰۰ شبکه یک

-جمعه ۱۴ خرداد ساعت ۱۸:.. شبکه سه

-دوشنبه ۱۷ خرداد، مناظره اول

-سه شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ شبکه دو

-سه شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ شبکه دو

-چهارشنبه ۱۹ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد شبکه جام جم

-پنجشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۲۰:۰۰ شبکه یک

-جمعه ۲۱ خرداد، مناظره دوم

-شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ شبکه خبر

-دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۹:۰۰ شبکه پنج

-سه‌شنبه ۲۵ خرداد، مناظره سوم

-چهارشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۷:۰۰ شبکه چهار

رادیو:

-جمعه ۷ خرداد ساعت ۱۷:۳۰ رادیو فرهنگ

-شنبه ۸ خرداد ساعت ۰۷:۰۰ رادیو فرهنگ

-سه‌شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۱۸:۰۰ رادیو ایران

-چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت۷:۱۰ رادیو ایران

-یک‌شنبه ۱۶ خرداد ساعت ۱۶:۰۰ رادیو اقتصاد

-سه شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ رادیو ایران

-دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ساعت ۱۹ رادیو جوان

سیدابراهیم رئیس‌الساداتی

تلویزیون

-سه شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه یک

-چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو

-چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو

-پنج شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۱:۰۰ از شبکه جام جم

-جمعه ۱۴ خرداد ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه یک

-شنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه پنج

-یکشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه چهار

-مناظره اول: دوشنبه ۱۷ خرداد از شبکه یک

-سه شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه سه

-پنج شنبه ۲۰ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو

-پنج شنبه ۲۰ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو

-مناظره دوم: جمعه ۲۱ خرداد از شبکه یک

-یکشنبه ۲۳ خرداد ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه یک

-دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱:۰۰ از شبکه جام جم

-مناظره سوم: سه شنبه ۲۵ خرداد از شبکه یک

-چهارشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه خبر

رادیو

-جمعه ۷ خرداد ساعت ۹ از رادیو اقتصاد

-شنبه ۸ خرداد ساعت ۱۶ از رادیو اقتصاد

-یکشنبه ۹ خرداد ساعت ۱۹ از رادیو جوان

-دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۱۰:۰۰ از رادیو جوان

-چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو ایران

-پنج شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۱۷ از رادیو فرهنگ

-جمعه ۱۴ خرداد ساعت ۷:۰۰ از رادیو فرهنگ

-دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۱۰:۰۰ از رادیو جوان

-پنج شنبه ۱۳ خرداد ساعت۱۷:۰۰ از رادیو فرهنگ

-سه شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۱۸ از رادیو ایران

-چهارشنبه ۱۹ خرداد ساعت ۷:۱۰ از رادیو ایران

-پنج شنبه ۲۰ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو ایران

علیرضا زاکانیتلویزیون:
-جمعه ۷ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه جام جم
-چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه خبر
-پنج شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه یک
-جمعه ۱۴ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو
-جمعه ۱۴ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو
-شنبه ۱۵ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه جام جم
-یکشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۲۰ از شبکه یک
-دوشنبه ۱۷ خرداد، اولین مناظره
-سه شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۱۹ از شبکه پنج
-پنج شنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۷ از شبکه چهار
-جمعه ۲۱ خرداد، مناظره دوم
-شنبه  ۲۲ خرداد ساعت ۱۸ از شبکه سه
-دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو
-دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو
-سه شنبه ۲۵ خرداد، مناظره سوم
-چهارشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۲۰ شبکه یکرادیو:
-یکشنبه ۹ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ صبح از رادیو اقتصاد
دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو اقتصاد بازپخش 
-چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۱۹ از رادیو جوان
-پنج شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۱۰:۰۰ صبح از رادیو جوان بازپخش 
-جمعه ۱۴ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو ایران
-یکشنبه  ۱۶ خرداد ساعت ۱۷ از رادیو فرهنگ
-دوشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۰۷:۰۰ صبح از رادیو فرهنگ بازپخش 
-پنج شنبه ۲۰ خردادساعت ۹ صبح مناظره اول نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد 
-شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ صبح مناظره دوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد
-یکشنبه ۲۳ خرداد ساعت ۰۷:۱۰ از رادیو ایران بازپخش 
-دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ صبح مناظره سوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد
-دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو ایران

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

تلویزیون:

-جمعه ٧ خرداد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه یک

-شنبه ١۵ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو

-شنبه ١۵ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو

-یکشنبه ١۶ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه جام جم

-دوشنبه ١٠ خرداد ساعت ۲۰ از شبکه یک

-یکشنبه ٢٣ خرداد ساعت ۱۷ از شبکه چهار

-دوشنبه ٢۴ خرداد ساعت ۱۸ از شبکه سه

-دوشنبه ۱۷ خرداد، مناظره اول

-چهارشنبه ٢۶ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو

-چهارشنبه ٢۶ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو

-یکشنبه ١۶ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه جام جم

-جمعه ۲۱ خرداد، مناظره دوم

-سه‌شنبه ١٨ خرداد ساعت ۲۰ از شبکه یک

-جمعه ١۴ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه خبر

-سه شنبه ۲۵ خرداد، مناظره سوم

-۵شنبه ٢٠ خرداد ساعت ۱۹ شبکه پنج

رادیو:

-سه‌شنبه ١٨ خرداد ساعت ۱۹ از رادیو جوان

-چهارشنبه ١٩ خرداد ساعت ۱۰:۰۰ صبح از رادیو جوان

-شنبه ١۵ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو ایران

-۵شنبه ٢٠ خرداد ساعت ۱۷ از رادیو فرهنگ

-جمعه ٢١ خرداد ساعت ۰۷:۰۰ صبح از رادیو فرهنگ

-یکشنبه ٩ خرداد ساعت ۱۸ از رادیو ایران

-دوشنبه ١٠ خرداد ساعت ۰۷:۱۰ صبح از رادیو ایران

-سه‌شنبه ١١ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ صبح از رادیو اقتصاد

-چهارشنبه ١٢ خرداد ساعت ۱۶ از رادیو اقتصاد

-چهارشنبه ٢۶ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو ایران

-پنجشنبه ۲۰ خرداد، ساعت ۰۹:۰۰ صبح مناظره اول نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

-شنبه ۲۱ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ صبح مناظره دوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

-دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ صبح مناظره سوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

محسن مهرعلیزاده

تلویزیون:

۱۰ خرداد- دوشنبه ۲۱:۳۰ شبکه خبر سیما
۱۲ خرداد- چهارشنبه ۱۹:۱۵ شبکه ۱ سیما
۱۳ خرداد- پنجشنبه ۲۰:۳۰ شبکه ۲ سیما
۱۳ خرداد- پنجشنبه ۲۲:۴۵ شبکه ۲ سیما
۱۴ خرداد- جمعه ۰۱:۰۰ شبکه جام جم
۱۵ خرداد- شنبه ۲۰:۰۰ شبکه ۱ سیما (مستند اول)
۱۶ خرداد- یکشنبه ۱۹:۰۰ شبکه ۵ سیما
۱۷ خرداد- دوشنبه – شبکه ۱ سیما (مناظره)
۱۸ خرداد- سه شنبه ۱۷:۰۰ شبکه ۴ سیما
۲۰ خرداد- پنجشنبه ۱۸:۰۰ شبکه ۳ سیما
۲۱ خرداد- جمعه – شبکه ۱ سیما (مناظره)
۲۳ خرداد- یکشنبه ۲۰:۳۰ شبکه ۲ سیما
۲۳ خرداد- یکشنبه ۲۲:۴۵ شبکه ۲ سیما
۲۴ خرداد- دوشنبه ۲۰:۰۰ شبکه ۱ سیما (مستند دوم)
۲۵ خرداد- سه شنبه – شبکه ۱ سیما (مناظره)
۲۶ خرداد- چهارشنبه ۰۱:۰۰ شبکه جام جم

رادیو:

۸ خرداد- شنبه ۰۹:۰۰ رادیو اقتصاد

۱۱ خرداد- سه شنبه ۱۹:۰۰ رادیو جوان

۱۵ خرداد- شنبه ۱۷:۰۰ رادیو فرهنگ

۱۹خرداد- چهارشنبه ۱۸:۰۰ رادیو ایران
۲۰ خرداد- پنجشنبه ۰۹:۰۰ رادیو اقتصاد (مناظره اول نمایندگان کاندیداها)

۲۱ خرداد- جمعه ۰۹:۰۰ رادیو اقتصاد (مناظره دوم نمایندگان کاندیداها)

۲۴ خرداد- دوشنبه ۰۹:۰۰ رادیو اقتصاد (مناظره سوم نمایندگان کاندیداها)

عبدالناصر همتی

تلویزیون:

– شنبه ۸ خرداد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه یک

– یکشنبه ۹ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو

-یکشنبه ۹ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو

– دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه جام جم

– سه‌شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۲۰ از شبکه یک

– یکشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو

– یکشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو

– دوشنبه ۱۷ خرداد، مناظره اول

– سه‌شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه خبر

– سه‌شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه جام‌جم

-چهارشنبه ۱۹ خرداد ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه یک

– جمعه ۲۱ خرداد، مناظره دوم

– شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۹ از شبکه پنج

– دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه چهار

– سه‌شنبه ۲۵ خرداد، مناظره سوم

-چهارشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۸ شبکه سه

رادیو:

– یکشنبه ۹ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو ایران

– دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۱۸ از رادیو ایران

– چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۹ از رادیو اقتصاد

– یکشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۲۲:۴۵  از رادیو ایران

– شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۹ از رادیو جوان

– دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷ از رادیو فرهنگ

– پنجشنبه ۲۰ خرداد، ساعت ۹ مناظره اول نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

– شنبه ۲۱ خرداد ساعت ۹ مناظره دوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

– دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۹ مناظره سوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

توجه : سرخط خبرهای ایران و جهان که در ایرانیان نیوز منتشر میشود از خبرگزاری های رسمی دریافت و به شما فارسی زبانان ارائه میشود. ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای اخبار ندارد؛ صرفا نمایش دهنده اخبار موثق از خبرگزاری ها میباشد و طبیعتا هیچ مسئولیت حقوقی نیز در قبال اخبار منتشر شده ندارد.

    برچسب ها:

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید

    آخرین دیدگاه‌ها

      Scroll to Top